» » Disc Cover Studio 2.5.1.163 Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Disc Cover Studio 2.5.1.163 Full Download

   

  Disc Cover Studio


   

  Bir sunumda görsellik oldukça önemli olmaktadır. Artık gelişen teknoloji işe iş sunumları dahi DVD veya CD ile gerçekleşmektedir. Bunları sunarken kapak görünümü ise artı olarak bir önem taşımaktadır. Bu neden ile sizlere bu konumuzdan tasarım konusunda basit ama kullanışlı bir programı tanıtacağız. Yer alan bu program sayesinde birçok kapak tasarı mı işlerinizi halletmeniz mümkün olmaktadır.


  Disc Cover Studio olarak sizlere tanıtımını gerçekleştireceğimiz program herhangi CD ve DVD için özel tasarımlar gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Bu tasarım sonrasında çıktı alıp gerekli yapıştırma işlemini yapmanız gerekmektedir. Öncelikle CD veya DVD üzerine yapıştıracağınız çıktıyı hazırlamak için gerekli ayarlamaları yapmaktasınız. Bu ayarlamalara ilk olarak dış kapaktan başlamanızı tavsiye ederiz.

   

  Kapak tasarımı konusunda en amatör kullanıcılar için dahi tasarlanmış olan program kolay kullanım sağlamaktadır. 3 farklı tasarım sunmaktadır. Bunda CD veya DVD önüne yapışacak olan yuvarlak tasarım. Bu görüntü olarak oldukça önemli bir durum olmaktadır. İşin profesyonelliğini ortaya katmaktadır. Bu şekilde yapılacak sunumun ciddiyet seviyesi gösterilmiş bulunmaktadır. İkinci olarak kutunun ön tasarımı olmaktadır. Sunum yapacağınız kişinin ilk olarak oraya baktığını düşünürsek bu bölüm en dikkatle yapılması gereken tasarım olmaktadır. İçeriği yansıtan görsel zenginliklerle sunuma hazırlanması gerekmektedir. Aynı şekilde üçüncü tasarım olan arka kapak olmaktadır. Bu bölüm özet tarzı, tanıtım tarzı görselle desteklenmiş düz yazı açıklaması olmaktadır. Farklı hayal gücü tasarımı ile zenginlik kazandırmanız mümkün olmaktadır.


  Peki, tasarım programı olarak bilinen Disc Cover Studio tam sürüm ekstra durumlar hazırlamak mümkün oluyor mu? Bunun için sizin hayal gücünüze bağlı cevabını verebiliriz. Program normalde saydığımız 3 farklı tasarımı sunmaktadır. Ancak sizler bunu kayıt ederek ya da çıktısını alarak farklı hizmetler vermek amacı ile kullanmanız mümkün olmaktadır.

   

  Disc Cover Studio Nedir

   

   

  Disc Cover Studio 2.5.1.163 Full Download

   

  Disc Cover Studio 2.5.1.163 Full Download

   

  Disc Cover Studio 2.5.1.163 Full Download

   

  Disc Cover Studio 2.5.1.163 Full Download

   

  Disc Cover Studio İndir


   

   


   


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Disc Cover Studio tam sürüm, tasarım programı, Kapak tasarımı, Disc Cover Studio

  Benzer makaleler:

  • ACDsee v18.0.225 x86 x64 Bit Full Download indirResim görüntüleme ve düzenleme programı olan ACDsee full download tüm özellikleri ile kullanıcılar için hazırlanmış bulunmaktadır.   
  • BSPlayer v1.19.173 Android Full Apk İndirAndroid cihazlarda video oynatma uygulaması olarak sunulan BSplayer oldukça ekstra özellikleri ile sizlere sunulmaktadır. Bsplayer Android apk indir ile sizde cihazınıza alt yazı ekleme dahi yapan
  • Edius v5.50 Pro Full Download indirKurgu programı olan Edius ile tam bir eğitim almanız halinde profesyonel bir iş sahibi olmanız mümkün olmaktadır. Çekim işleri ile uğraşanların vazgeçilmez en hızlı programı olmaktadır.  
  • K-Lite Codec Pack 10.8 Full DownloadK-Lite Codec Pack media oynatıcı sahibi olarak tüm istediğiniz formatları sorunsuz çalıştırmanız mümkün olmaktadır. K-Lite video oynatıcı ile alt yazılı olan filmleri dahi sorunsuz izleyebilirsiniz.
  • KMPlayer Version 3.9 Türkçe indirMedia oynatıcı programı KMPlayer birçok ücretli programı geride bırakarak ücretsiz olmasına rağmen sahip olduğu özellikleri, gelişmiş ayarlar, 3 boyutlu video oynatma özelliği gibi birçok farkı ile
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle