» » ACDsee v18.0.225 x86 x64 Bit Full Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  ACDsee v18.0.225 x86 x64 Bit Full Download indir

   

  ACDsee v18.0.225 x86 x64 Bit Full Download indir

   

   

   

  Günümüzde resim artık kalıcı bir anı olmaktadır. Resimler ve videolarınızı bilgisayarınızda veya herhangi bir haricide yedeklemeniz sizin için en sağlıklısı olmaktadır. Özel günlerde, anlık durumlarda ve daha birçok olayda anılarınız kayıt altına alabilmekteyiz. Bunları görüntülemek içinse özel bir program sizler için daha iyi bir kullanım sağlamaktadır. İşlerim sisteminin kendi görüntülemesi çok sadece ve herhangi ek özelliği olmadan kullanıma açık olmaktadır. Bu neden ile sizlere bu makalemizde ACDsee programı hakkında bilgiler vereceğiz.

   

   

  ACDsee v18.0.225 x86 x64 Bit Full Download indir

   


   

  Öncelik ile program ücretli olmaktadır. ACDsee serial sahibi olarak tam kullanım sağlamanız mümkündür. Siz sunduğumuz ACDsee full indir ile sorunsuz bir kullanım yaşayabilirsiniz. Öncelikle programın resimleri görmesi için illa bilgisayarda yüklü olması gerekmektedir. Herhangi takılan harici belleğin içerisinde yer alan resimlerde otomatik olarak seçilmektedir. Program tarafından bulunan otomatik resimler tam anlamı ile düzenleme olarak karşınızda bulunmaktadır. Basit olarak kullanılan program profesyonel derecede düzenlemeler yapmaktadır.

   

   

  ACDsee v18.0.225 x86 x64 Bit Full Download indir

   

   

   

  Öncelikle resim düzenleme programı olarak yüklenen ACDsee sizin resim görüntülemenizi sağlamaktadır. İstediğiniz resmi hızlı bir şekilde düzenleme imkanı da vermektedir. Hem şık tasarımı ile görüntüleme işlevini hem de oldukça profesyonel ayarlamaları ile düzenleme hizmetini sizlere sunmaktadır. Resim düzenleme, arşiv düzenleme, resim isimlerini düzenleme, efekt verme gibi birçok ek özelliği bulunmaktadır. Programın içerisinde sayısız formatı destekleme özelliği bulunmaktadır. Başlıca bilenen JPEG, BMP, GIF, PSD, PNG, TIFF, TGA, RAW NEF, CRW, RAW haricinde yine çoğu resim program tarafınca okunmaktadır. Okuma işlemi sonrasında gerekli ayarlamaları hızlı bir biçimde yapma imkanınız bulunmaktadır.

   

   

  ACDsee v18.0.225 x86 x64 Bit Full Download indir

   

   

   

  Resim yedeklemekonusu da oldukça önemli olmaktadır. Bu neden ile ACDsee yedekleme size ek hizmet sunmaktadır. Sunduğu hizmet ise program içerisinde bir profil sahibi olmanız olmaktadır. Açacağınız profile sizin için önemli olan resimleri yedek alabilirsiniz. Herhangi bir virüs tarafından resimlerin silinmesini ve bellek kayıplarına karşı bu şekilde önlem alabilirsiniz. Programı çalıştırmak için sadece 250 MB alan sahip olmanız yeterli olmaktadır. Diğer özellikler her bilgisayarda rahatça kullanılacak türden olmaktadır. ACDsee pro free full indir için sunduğumuz iki farklı indirme sitesinden birini kullanmanız yeterli olacaktır.

   

   

  ACDsee v18.0.225 x86 x64 Bit Full Download indir

   

  Hemen İndir


   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

   

   


   

   


   


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: ACDsee programı, ACDsee serial, ACDsee full, resim düzenleme programı

  Benzer makaleler:

  • MAGIX Movie Edit Pro 2015 v14.0.0.162 Full Download indirVideo düzenleyici ve video üretici programı olan MAGIX Movie Edit Pro 2015 hem normal kullanıcılar için hem profesyoneller için tercih edilen olmaktadır. Üst seviye görüntüler oluşturmak için
  • XMedia Recode 3.2.0.1 Full Download indirNormal video dönüştürücü programlarından daha kapsamlı olarak çalışan Xmedia Recode videoyu dönüştürme esnasında sizin yapacağın format haricindeki ayarlamalar ile birlikte yapmaktadır.  
  • PowerISO 6.1 Full Download Serial indiriSO ve farklı kalıplarda olan dosyaları herhangi bir sanal sürücü kullanmadan bilgisayarda istediğiniz bir klasöre çıkarmanız mümkün olmaktadır. Kolay kullanımı ile yapmak istediğiniz işlemleri hızlı
  • K-Lite Codec Pack 10.8 Full DownloadK-Lite Codec Pack media oynatıcı sahibi olarak tüm istediğiniz formatları sorunsuz çalıştırmanız mümkün olmaktadır. K-Lite video oynatıcı ile alt yazılı olan filmleri dahi sorunsuz izleyebilirsiniz.
  • Internet Download Manager Son Sürüm İndirme ( IDM Serial )  Her bilgisayarda olması gereken biri olan indirme programı İnternet Download Manger tam sürüm olarak sizlere aktarılmış bulunmaktadır. IDM'nin tam olarak nasıl artı özellikleri sunduğu ve
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle