Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Ağustos 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Cheat Engine


  Cheat Engine
   
  Cheat Engine 6.3
   
  Bütün oyun kurtlarının da bildiği gibi bilgisayar oyunlarındaki hilelerin birçoğu, trainer programla yapılmaktadır. Ancak şimdiler de Cheat Engine isimli yeni bir hile programı daha çıktı piyasaya. Cheat Engine, en basit tanımıyla, oyunlardaki ram de bulunan sayısal değerleri değiştirerek hile yapmanızı sağlayan basit ancak çok kullanışlı bir programdır.

       Bu program multiplayer oyunlarda pek işe yaramayan ancak flash tabanlı oyunlar için her türlü hileyi rahatça yapabilmenizi sağlayan güzel bir program. Ancak 32-bit mimariyi destekleyen bilgisayarlarda gizlenerek kullanıldığında bazı multiplayer oyunları da açtığı görülmektedir. Örneğin Rosh Online isimli RPG tarzı oyunda gayet güzel bir şekilde para hilesi yapılabiliyor. 

       Aslında Cheat Engine bir hile programı olmaktan çok bellek düzenleme yazılımı olarak piyasaya çıkmıştır. Bu program üzerinde oyun bilgileri bulunan bir tür adres bulucudur.  Bu adreslerde oyunlarla ilgili ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Bütün yazılımlar bellekte çalıştığı için kullanıcılara da bu verileri arayıp bularak değiştirmek kalıyor. Vuruş gücü, para ve eşya miktarı gibi.  Cheat Engine programını çalıştırıp bu adresleri bulduğunuzda oradaki rakamları istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz ve sınırsız ve sonsuz güce, paraya veya eşyaya kavuşursunuz. Ancak bu rakamları değiştirirken çok dikkat etmeniz gerekiyor ve fazla abartmamalısınız, gireceğiniz değerleri mantıklı bir sınırda tutmanız gerekmektedir aksi takdirde oyun kapanabilir en kötüsü tarayıcınız göçebilir.

       Programın bir diğer özelliği de çalışırken size assembly kodlarını görmenize ve düzenlemenize de imkân verir.

       Bu değerleri ilk girdiğinizde kalıcı olmayacaklardır, sadece o aşamada göstermelik olacaklardır. Kalıcı olmasını sağlamak için oyunu kaydedip, çıkıp yeniden oyuna girmeniz gerekmektedir.

      Tabi sonuçta, bu program sayesinde yaptığımız hilelerle de olsa, oynadığımız oyunda sınırsız güç ve para elde etmek bizi daha da mutlu ediyor.

   


  İndir:
  Cheat Engine

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: oyun hile programı, oyunda hile yapma, nasıl hile yapılır, hile yapma, para hilesi

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle