» » » Euro Truck Simulator 2 1.15.1.1 Güncellemesi indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Euro Truck Simulator 2 1.15.1.1 Güncellemesi indir

  Euro Truck Simulator 2'nin birçok düzeltmesi ve iyileştirmesi yapılan 1.15.1.1 güncellemesi...

  Euro Truck Simulator 2 1.15.1.1 Güncellemesi indir

   

  Euro Truck Simulator 2 oyunuyla ilgili bilgiyi ve full olarak indirme linklerini siz değerli okurlarımıza buradaki yazımızda vermiştik. Dilerseniz o yazımızdan oyunu indirebilir ve bilgilere erişebilirsiniz. Şuanda ise sisteminde bu oyun yüklü olanlar için Euro Truck Simulator 2 1.15.1.1 güncellemesini paylaşıyoruz. Güncelleme indirme linklerine yazımızın sonunda bulunan bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Euro Truck Simulator 2, 1.15.1.1 güncellemesi ile oyunda birçok düzeltme ve iyileştirmeler yapılmış. Bu güncellemeyle oyundan almış olduğunuz zevki daha da arttıracağınızı emin bir şekilde söyleyebiliriz. daha iyi bir tır şoförlüğü deneyimi elde etmek istiyorsanız, bu isteğinizi bu güncellemeyle karşılayabilirsiniz. Bunlar dışında High Power Cargo Pack DLC'sine sahip olan kişilere küçük bir teşekkür amacıyla silindir dorsesi hediye edilmiş.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Euro Truck Simulator 2 güncelleme, Euro Truck Simulator 2 son güncellemesi, Euro Truck Simulator 2 1.15.1.1 indir, Euro Truck Simulator 2 1.15.1.1 güncellemesi indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle