» » » GTA San Andreas Türkçe Full Kurulumsuz indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  GTA San Andreas Türkçe Full Kurulumsuz indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Oyunlar » SimulasyonTarih: 22-01-2015, 21:44

  Çocukluğumuzun, hatta bazılarımız için şimdinin vazgeçilmez oyunu, GTA serisinin San Andreas oyunu, GTA San Andreas… Oyunu fazla anlatmaya gerek yok sanırım çünkü bilmeyen, duymayan kimse yoktur diye tahmin ediyorum. En azından internette gezinme fırsatı olan kişiler arasından kimse yoktur. İşte görevler var görevler yapıyoruz falan (gerçi genelde insan öldürüp araba çalarız), bu tarz olan bir hayat simülasyon oyunudur. Çocukken serinin eski oyunlarını oynarken kendimi oyuna o kadar çok kaptırıyordum ki; insan öldürmediğime, hırsızlık yapmadığıma şükürler olsun diyorum. O derece bağımlılık yaratan ve oldukça gerçekçi bir oyun ki eminim hepimiz bunun böyle olduğunu biliyoruzdur. Her neyse, bahsettiğimiz bu oyunu Türkçe, full ve kurulumsuz olarak oynayabilmeniz için sizlere sunuyoruz. GTA San Andreas Türkçe Full Kurulumsuz indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  GTA San Andreas Türkçe Full Kurulumsuz indir

   

  GTA San Andreas Türkçe Full Kurulumsuz indir

   

   

  GTA San Andreas Türkçe yama arayan birçok kişi vardır ve bu oyunda yama derdi yok çünkü kurulu olarak geliyor. Türkçe olması görevleri yapanlar için falan kolay oluyor çünkü o görev için ne yapacağını kesin bir şekilde biliyor. Ayrıca GTA San Andreas Kurulumsuz indiriyorsunuz, yani herhangi bir yükleme, crack falan filan yapmanıza gerek yok. Masaüstü bilgisayarı olup oyunun delisi olanlar için müthiş bir şey bu. Sonuçta her gittiği yere bilgisayarını taşıyamazlar ve oyunu oynamaya hasret kalırlar, o yüzden GTA San Andreas Türkçe Kurulumsuzu at flash belleğe, gittiğin yerde tak bilgisayara ve anında oyna.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: GTA San Andreas indir, GTA San Andreas full indir, GTA San Andreas Türkçe indir, GTA San Andreas kurulumsuz indir, GTA San Andreas tak çalıştır

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle