» » » Capitalism II Tek Link indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Capitalism II Tek Link indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Oyunlar » SimulasyonTarih: 1-12-2014, 22:10

  Capitalism II 2001'de Enlight Studio tarafından geliştirilmiş, Ubisoft tarafından yayımlanmış, türünde tek olan ve birçok hayranı bulunan bir iş simülasyonu oyunudur. Üretim, pazarlama, satın alma, perakende, ithalat gibi iş hayatındaki olağan olaylar oyuna oldukça iyi entegre edilmiş ve bu nedenle bizlere gerçek bir iş hayatındaymışız gibi bir hava yaşatıyor. Edinebileceğimiz 2 görev mevcut ve bunlardan birincisi girişimci olmak, ikincisi kapitalist olmak. Birinci sürümdeki oyunla oldukça benzer olduğunu söyleyebileceğimiz Capitalism II, iş olayları konusunda çeşitlilik ve multiplayer özelliği ile daha güzel bir hale getirilmiş.

  Capitalism II Tek Link indir

   

  Capitalism oyununun iş hayatını anlamak isteyen kişilerin sistemin işleyişini görmesi açısından oldukça önemli bir rol oynadığını söyleyebiliriz. Tabi bu rol Capitalism II ile daha da büyük bir hal almış. Şunu da belirtelim ki Finans ve İşletme gibi bölümlerde okuyan öğrencilere, genellikle bölüm öğretmenleri tarafından Capitalism oyununu oynamaları söyleniyor. Fakat Capitalism II, birinci sürüme göre bu bölümlerde okuyan öğrenciler için daha yararlı olacaktır.

  Capitalism II'yi oynarken, gerçek hayatta karşı şirketlere nasıl acınmadığını göreceksiniz çünkü sizi bu psikolojiye sokacak türde bir oyun. İş hayatındaki acı gerçeği yansıtabilen gelmiş geçmiş en iyi oyun olduğunu söylemek çok zor değil. Zira oyunu oynarken siz de bu durumu anlayacaksınız.

  Capitalism II Tek Link indir

   

  Capitalism II'nin görsel olarak değerlendirecek olursak, birinci sürümden bir hayli üstün olduğunu söyleyebiliriz. Oyundaki şehir detayları, menüler vb. bu durumu zaten apaçık ortaya koyuyor. Oyun içerisindeki olayların görsel olarak bir hayli detaylı olması oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkarıyor.

  Kısa yollar sayesinde oynayış açısından Capitalism oyununun birinci sürümüne göre büyük bir rahatlık getirilmiş. Bu kısa yollar büyük bir fayda sağlıyor. Birçok iş simülasyon oyunu mevcut. Şimdi "Hani türünde tek oyundu?" diye sorabilirsiniz. Evet, yazımızın başında Capitalism oyununun türünde tek olduğunu söylemiştik. Bunu söylememizin sebebi ise bu türdeki diğer oyunların Capitalism II karşılaştırılamayacak kadar yetersiz olması.

  Capitalism II Tek Link indir

   

  Yeni başlayacak olan Capitalism II oyuncuları için birkaç ipucu verecek olursak; başlangıçta Seaport'tan gelen ürünleri satarak daha sonra bu ürünleri kendinizin üretmeye başladığınızda güzel bir kazanç elde edersiniz. Eğer gelirleriniz eksilerde ise dükkânlar kurun ve ürünlerinizin reklamlarını yapın. Oyunun başında yapmamanız gereken şey ise emlakçılığa atılmak. Zengin olmadan emlakçılığa atılmanız hüsranla sonuçlanabilir. Ayrıca bilgisayar üretimi çok zor olduğundan bilgisayar üretimini seçmeniz de hüsranla sonuçlanabilir.

  Son olarak şunu da belirtelim, Capitalism II sınırlı bir kesime hitap etmekte. Dolayısıyla herkes aynı zevki alamaz ve sıkılıp oyunu bırakabilir. Eğer ekonomi ve finans gibi konulara ilginiz yoksa veya "hemen öğrenmem gerek" gibi bir düşünceye sahipseniz kesinlikle oyuna başlamayın çünkü oyun sizin bu düşüncenizle zıt olarak bir hayli fazla detaylı olduğundan öğrenmek için sabır gerektiren türden. Dolayısıyla başlasanız bile kısa bir süre sonra sıkılacağınız için oyunu bırakırsınız.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Capitalism 2 indir, capitalism oyunu, iş simülasyon oyunu, iş simülasyon oyunu indir, capitalism II

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle