» » » Heroes Of Might And Magic III HD indir - RELOADED
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Heroes Of Might And Magic III HD indir - RELOADED

  Heroes Of Might And Magic III, 3DO firması tarafından geliştirilip yayımlanan bir strateji oyunudur. 1999 yılında yayınlanmıştır. Bu kadar eski bir oyun olmasına rağmen günümüzde birçok kişi tarafından büyük bir zevkle oynanmaktadır. Heroes Of Might And Magic III full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Heroes Of Might And Magic III HD indir - RELOADED

   

  Heroes Of Might And Magic III HD indir - RELOADED

   

  Oyunda sayılamayacak kadar çok özellik mevcut. 16 yıl önce piyasaya sürülmüş bir oyun olmasına rağmen oyuncuları tarafından keşfedilmemiş birçok özelliği olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki bir oyun için bu çok şaşırtıcı bir durum olarak nitelendiriliyor. Heroes Of Might And Magic III indir oyununa kolay alışırsınız, kolay öğrenirsiniz fakat ustalaşmanız bir hayli zordur. Bu oyunun ustasıyım diyebilmeniz için oyun içerisinde bir hayli fazla vakit geçirmeniz gerekiyor. Ve bir de tabii ki özellikleri keşfetmeniz. Oyunda kendinizi sürekli geliştirmelisiniz, aksi takdirde düşmanlarınız kendini sürekli geliştiriyor olduğu için başarıyı sağlayamazsınız, her savaşta kaybedebilirsiniz. Tabii bu seviyenize bağlı olarak gelişen bir durum. Harita, kale ve kahraman seçimi yaptıktan sonra oyuna başlıyoruz. Oyundaki kahraman seçimini ise savaşçı, büyücü veya savunmacı türlerine göre seçmelisiniz. Oyuna ilk başladığınızda fazla fazla harita açmanız sizi daha rahat ettirecektir.

  Heroes Of Might And Magic III full indir oyunu için sistem gereksinimleri;
  İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1
  İşlemci: Intel Core2 Duo E4400 @ 2.0 GHz or AMD Athlon64 X2 3800+ @ 2.0 GHz veya daha iyisi
  Ram: 2 GB RAM
  Grafik: 256 MB nVidia GeForce 8800GT veya AMD Radeon HD2900
  Boş Alan: 2 GB

   

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Heroes Of Might And Magic III indir, Heroes Of Might And Magic III full indir, Heroes Of Might And Magic III crack indir, Heroes Of Might And Magic III hd indir, Heroes Of Might And Magic III hd full indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle