» » » Battlestrike Shadow Of Stalingrad indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Battlestrike Shadow Of Stalingrad indir

  Battlestrike Shadow Of Stalingrad, CITY Interactive firması tarafından geliştirilip yayımlanan bir savaş oyunudur. Oyun 2. Dünya Savaşını konu edinmektedir ve amacımız ise Stalingrad’ı ele geçirmek. Battlestrike Shadow Of Stalingrad full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Battlestrike Shadow Of Stalingrad indir

   

  Battlestrike Shadow Of Stalingrad indir eski savaşları içermesi, Call of Duty, Battlefield gibi yapımlardaki modern savaşlara yönelen oyuncular nedeniyle daha az bir oyuncu sayısına eriştiğini söyleyebiliriz. Eski savaşları seven oyuncular yok demiyoruz, elbette var fakat söylediğimiz gibi günümüz oyuncuları modern savaşlara yöneliyor. Sovyetler Birliğinin yönetimini üstleniyoruz ve Stalingrad'ı ele geçirmek üzere Nazilerin planlarını suya düşürmeye çalışıyoruz. Görüntü, ses ve askerler arasındaki diyaloglar bir savaş oyununa göre bir hayli başarılı. Oyun boyunca küçük operasyonlar yapıyoruz ve başarılı olabilmek için emrimizde olan askerlerimizi savaş süresince çok iyi kontrol etmemiz gerekiyor. Battlestrike Shadow Of Stalingrad crackli olarak sizlere sunuyoruz ve hiçbir sorunla karşılaşmadan oynayabilirsiniz.

  Savaş oyunlarında en çok aranan şey multiplayer özelliğidir.Battlestrike Shadow Of Stalingrad full indir oyunundaki en büyük eksikte bu, maalesef multiplayer özelliği mevcut değil. İnternet üzerindeki yorumları incelediğimizde ise oyuncular tarafından beğenilmeyen bir oyun olduğunu gördüğümüzü de ekleyelim.

  Battlestrike Shadow Of Stalingrad indir oyunu için minimum sistem gereksinimleri;
  İşletim Sistemi: Windows 2000/XP or Windows VISTA
  İşlemci: 2.4 GHz
  RAM: 1024 MB
  Ekran Kartı: GeForce 6600 or Radeon 9800 PRO Video Card with 128 MB RAM
  Ses Kartı: 16-bit sound card with EAX 2.0 compatible with DirectX 9.0
  HDD: 4 GB

  İNDİR

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Battlestrike Shadow Of Stalingrad indir, Battlestrike Shadow Of Stalingrad crack, Battlestrike Shadow Of Stalingrad full indir, savaş oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle