» » » Prototype Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Prototype Full indir

  Prototype, Radical Entertainment tarafından geliştirilip yayınlanmış olan ve oynarken müthiş bir zevk alacağınız bir savaş oyunudur. Oyunda süper güçleri bulunan bir karakteri canlandırıyoruz ve bu süper karakterimiz Alex Mercer diye birisi. New York'ta yeni duyulmakta olan Prototype adında devasa bir virüs bulunmaktadır. Bu virüs Labaratuvar ortamında Alex’e bulaşıyor ve bu nedenle süper güçleri oluyor. Virüs sayesinde tam anlamıyla bir ölüm makinesine dönüyor. Karakterimiz Alex'e yerine getirmesi için bazı görevler veriliyor ve biz de bu görevler için yardımcı oluyoruz. Oyuna ilk girişte Alex'i darmadağınık bir halde binanın içerisinde birisiyle konuşurken göreceksiniz. Görevlerimiz ise bu konuşmadan 18 gün önce başlıyor. Yani o konuştuğumuz birisi sanırım bize görevleri veren kişi veya onun bir adamı ve bizde bu görevlerin sonuçlarıyla ilgili konuşuyoruz herhalde. Prototype full indirme linklerine yazımızın sonunda bulunan bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Prototype Full indir

   

   

   

  Prototype indir grafiksel ve ses olarak müthiş olduğunu söyleyebilirim. En azından görüntülere bakarak grafiklerle ilgili olarak böyle bir fikre kapılabilirsiniz. Bir savaş oyununda ilk olarak baktığınız şeyler efektler ise Prototype oyunu tam size göre. Buradan sonrasını daha fazla okumadan direkt indirme linklerine doğru yönelin derim.

   

  Prototype oyunu indir için minimum sistem gereksinimleri:
  İşletim Sistemi:Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  İşlemci:Intel Pentium Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800
  Ekran Kartı:Nvıdıa Geforce 7800 GS / ATI Radeon X1800 Series
  Ekran Kartı Hafızası: 256 MB
  RAM:2GB
  HDD: 8GB

   

   

  İNDİR PART 1

  İNDİR PART 2

   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler:

  Benzer makaleler:

  • Windows 8.1 Update 3 x64 x86 MSDN Türkçe Ocak 2015Windows 8.1 üçüncü güncellemeyi içerir. Ocak ayının güncellemeleri de dâhildir. Hiçbir şekilde değişiklik yapılmamıştır ve öylece sizlere sunulmakta.  
  • Pes 2015 Spor Toto Süper-lig Lisans Yaması v2Pes 2015’i Türk takımlarıyla oynamak isteyenler için geliştirilmiş bir yama. Pes 2015 Spor Toto Süper-Lig Yaması..  
  • Ship Simulator 2008 Full indirShip Simulator 2008, VStep firması tarafından geliştirilen ve Lighthouse Interactive firması tarafından yayımlanan bir denizcilik simülasyon oyunudur.  
  • Pariah Full indirPariah, Digital Extremes firması tarafından geliştirilip yayınlanmış, Jack adında bir doktoru canlandırdığımız ve bir hastalığın nedenini ortaya çıkartmak üzere savaştığımız bir savaş oyunudur.
  • Assetto Corsa indir [CODEX]Assetto Corsa, Kunos Simulazioni firması tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir yarış simülasyon oyunudur.     
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle