» » » Pariah Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Pariah Full indir

  Pariah, Digital Extremes firması tarafından geliştirilip yayınlanmış, Jack adında bir doktoru canlandırdığımız ve bir hastalığın nedenini ortaya çıkartmak üzere savaştığımız bir savaş oyunudur. Jack daha önce görülmemiş ve hiç kimsenin (virüsü yaratan düşmanlar dışında) bir fikri olmayan ölümcül derecede hastalığa mağdur kalmış bir bayanı araştırma tesisine taşımak üzere yola çıkıyor. Bu doğrultuda seyir ederken birden bire saldırıya uğruyoruz ve düşmanlar üzerimize doğru geliyor. Tam anlamıyla karakterimizi bir hiçliğin ortasında buluyoruz. Tam da burada hikâyemiz başlıyor. Pariah full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Pariah Full indir

   

  Pariah’ta anlaşılacağı üzere amacımız bu hastalığın arkasında yatan gizli sebepleri bulmak uğruna savaşmak… Oyundaki olaylar birkaç yıl önceki oyunları oynarmış gibi hissettirse de, bu konuda genel olarak başarısız sayılamaz. Bazen çalışması aniden duran bir araçtayken bize doğru yaklaşan düşmanlarla savaşıyoruz, bazen de bir asansörde üst katlara çıkarken aniden saldıran düşmanlara karşı can savaşı veriyoruz. Yani düşmanların ne zaman ve nereden geleceği hiçbir şekilde belli olmayan Pariah full indir oyununda her şeye karşı, her zaman hazırlıklı olmamız gerekiyor. Fakat şöyle bir şey de var ki bazı görevlerde ise bu tarz zevk verici olaylar bulunmuyor.

  Pariah indir oyununda grafikler biraz olsa da sesler müthiş derecede başarılı. Güzel bir ses sisteminiz var ise sanki o anı yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Karakterlerin de oldukça gerçekçi olduğunu vurgulayalım. Konuşmalar karakterlerin yüzüne tam oturtulmuş, bu da güzel bir görüntü ortaya çıkarıyor. Seçilen müzikler ise harikulade! Bölümlere göre hızlanıp yavaşlıyor.

  Pariah oyunu indir için minimum sistem gereksinimleri:
  » Intel Pentium IV 1.4ghz (or AMD Athlon XP equivalent)
  » Windows 98SE/2000/XP (95/NT not supported)
  » 256 MB System RAM
  » 32 MB GeForce 3 100% DirectX 8.x compatible 3D graphics cards (GeForce MX video cards not supported)
  » 100% DirectX 8.x compatible Sound Card
  » 2.5GB free disk space
  » Quad Speed (4X) CD-ROM drive

   

  Linkler yakında eklenecek

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: pariah oyunu indir, pariah full indir, pariah download, pariah crack indir, savaş oyunu indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle