» » » Mafia The City of Lost Heaven Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Mafia The City of Lost Heaven Full indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Oyunlar » AksiyonTarih: 3-03-2015, 23:13

  Mafia The City of Lost Heaven, Illusion Softworks firması tarafından geliştirilen ve Gathering of Developers firması tarafından 2002 yılında yayımlanan bir aksiyon oyunudur. PC Platformu için piyasaya sürüldükten 1 yıl sonra, yani 2003 yılında PS2 ve Xbox platformları için de yayımlanmıştır. Mafia The City of Lost Heaven full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

   

   

  Oyun 1930-1938 tarihleri arasında geçiyor. Grafikler 2002 yılında çıkan bir oyuna göre eskiyi konu alan bir oyun olmasıyla müthiş bir hal almış. Oyundaki zamanı bize tam anlamıyla yaşattığını söyleyebiliriz. Mafia The City of Lost Heaven indir oyununda oldukça sıradan bir şoför hayatı süren ve kendi halinde olan bir taksi şoförünün suçlular âlemine nasıl çekildiğini ve mafyaların içerisinde nasıl yüksek mevkilere geldiğini mükemmel bir şekilde anlatan bir oyundur. Taksi şoförümüz yani yönettiğimiz karakter olan Thomas "Tommy" Angelo oldukça iyi kalpli, sadakatli ve bir o kadar da yardımseverdir. Şahsen benim babam da bir taksi şoförü ve oyundaki gibi durumlar yaşansaydı nasıl olurdu bilemiyorum. Mafia The City of Lost Heaven crackli olarak sizlere sunuyoruz, sıkıntısız bir şekilde bu müthiş oyunun zevkini çıkarabilirsiniz.

  Mafia The City of Lost Heaven full indir oyunu için minimum sistem gereksinimleri;
  İşlemci: Pentium III 500 eşdeğer veya daha iyisi
  RAM: 96 MB
  Ekran Kartı: 32 MB
  HDD: 1800 MB boş disk alanı

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Mafia The City of Lost Heaven indir, Mafia The City of Lost Heaven full indir, Mafia The City of Lost Heaven crack, Mafia The City of Lost Heaven tek link indir, mafia oyunu indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle