» » » Saints Row Gat out of Hell PS3 tek link - DUPLEX
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Saints Row Gat out of Hell PS3 tek link - DUPLEX

  Yazar: AzurrexeKategori: Aksiyon, MaceraTarih: 21-02-2015, 19:40

  Saints Row Gat out of Hell, Deep Silver Volition ve High Voltage Software firmaları tarafından geliştirilen ve Deep Silver Volition , High Voltage Software firması tarafından yayımlanan bir macera oyunudur. Oyun Pc, Ps3, Ps4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülmüş bulunuyor. Saints Row Gat out of Hell full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Saints Row Gat out of Hell PS3 tek link - DUPLEX

   

  Saints Row Gat out of Hell PS3 tek link - DUPLEX

   

  Saints Row Gat out of Hell indir oyununda Johnny Gat ile Kinzie adında 2 tane kahramanımız var. Bu kahramanlarımızın karşısına ahiretin şeytanı, oujia ile çağrılan ruhlar ve savaş şeytanları çıkıyor. Zebaniler tarafından kaçırılan Amerika Başkanını kurtarmak için mücadele ediyoruz. Oyunun hikâyesi, silahları, hatta gördüğünüz her şey İncil'den yola çıkarak hazırlanmış. Ayrıca hemen sizlere oyunda iki kişilik online co-op modunun da bulunduğunu belirtelim. Şeytanlar, ruhlar ve zebaniler derken anlaşılacağı üzere oyun mekân olarak cehennemde geçmekte.

  Böyle bir mekânda geçen bir oyunda asıl aranan şey grafiklerdir ve bu tarz oyunları sevenler ilk olarak buna dikkat ederler. Saints Row Gat out of Hell full indir oyununda ise resimlerden de anlaşılacağı gibi bu konudaki grafik beklentisi karşılanmış gibi duruyor.

   

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Saints Row indir, Saints Row Gat out of Hell full indir, Saints Row Gat out of Hell tek link indir, Saints Row Gat out of Hell download, macera oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle