» » » Dragon Age Inquisition Deluxe Edition - SKIDROW
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Dragon Age Inquisition Deluxe Edition - SKIDROW

  Yazar: AzurrexeKategori: Oyunlar » AksiyonTarih: 6-12-2014, 11:06

  Electronic Arts ve BioWare firmaları tarafından geliştirilen, Aral Game firması tarafından yayımlanan aksiyon oyunu türündeki Dragon Age İnquisition Deluxe Editionbizleri sürükleyici bir maceraya sokacak kaliteli rol yapma oyunlarından birisidir.

  Dragon Age Inquisition Deluxe Edition - SKIDROW

  Dragon Age İnquisition Deluxe Edition’da meydana gelen olağanüstü bir afet sonucunda Thedas toprakları büyük bir karışıklığa sürüklenmiştir. Durum böyle olunca uluslar üstün olma düşüncesiyle birbirleriyle savaşmaktadır ve barış dolu olan Thedas toprakları terör olaylarıyla dolup taşmaktadır.

  Bizim görevimiz ise yönettiğimiz karakterlerle Thedas topraklarındaki bu karışıklığı gidererek terör olaylarına son vermek ve bir an önce eski düzeni sağlamak. Bu yolda ilerlerken de kırılan bağlar olduğu kadar kurulan bağlar da olacak. Oyunda yaşadığınız olaylar ve yaptığınız seçimler oyundaki hikâyenin gidişatını değiştirmekle birlikte yaşadığınız evrende de değişiklere yol açıyor. Kontrol tamamen bizde olduğu için görünüm ve yeteneklerde değişiklik yaparak kendi tarzımızla oynamış oluyoruz. Tüm bu özellikler bir aksiyon oyunundan beklediğimiz özellikleri kat kat karşılıyor.

  Dragon Age Inquisition Deluxe Edition - SKIDROW

  Muhteşem görüntüleri ve bir o kadar da inanılmaz özellikleri bulunan Dragon Age İnquisition Deluxe Edition ile müthiş bir oyun keyfi yaşamaya hazır olun! Oyun PC platformu dışında Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, ve Xbox 360 Platformları için de sunulmuş.

   

  Dragon Age İnquisition Deluxe Edition oyunu için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri:
  İşletim Sistemi:
  Windows 7 / 8 / 8.1 (64-bit)
  işlemci: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
  RAM: 4 GB
  Hard Disk: 26 GB boş alan
  Video Card: 512 MB, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
  DirectX: 10

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Dragon Age İnquisition Deluxe Edition, Dragon Age İnquisition Deluxe Edition full indir, Dragon Age İnquisition Deluxe Edition tek link, Dragon Age İnquisition Deluxe Edition crack, aksiyon oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle