» » » Valkyria Chronicles-CODEX Tek Link indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Valkyria Chronicles-CODEX Tek Link indir

  Yazar: AzurrexeKategori: Aksiyon, MaceraTarih: 5-12-2014, 20:49

  Valkyria Chronicles, SEGA firması tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir aksiyon oyunudur. Oyun dili İngilizcedir ve her ne kadar aksiyon oyunu olduğunu söylesek de aksiyon ile macera türünü bir arada yaşayacağız. Eğer bol senaryolu oyunları seviyorsanız Valkyria Chronicles ile müthiş bir oyun deneyimi yaşayacaksınız çünkü senaryodan kadar bol başka bir şey yok.

  Valkyria Chronicles-CODEX Tek Link indir

   

  Valkyria Chronicles birkaç yıl önce PS3 için piyasaya sürülmüştü, şimdi ise bilgisayar oyunu olarak karşımızda. 18 GB boyutu olması, oyunun ne kadar kaliteli olduğunu da belli ediyor.

  Valkyria Chronicles’te Avrupa ikiye ayrılarak İmparatorluk ve Federasyon olarak iki güç tarafından yönetilmektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere iki güç arasında herhangi bir ele geçirme olayı olmaması için savaş yaşanmaktadır. İmparatorluğun keşfetmiş olduğu gizli bir silahla birlikte Federasyon bütün umutlarını yitirir.

  Valkyria Chronicles-CODEX Tek Link indir

   

  Valkyria Chronicles’ın bazı özelliklerinden bahsedecek olursak; 100’ün üzerinde kendi isteklerinize göre kişiselleştirebileceğiniz karakter mevcut. Bu karakterleri savaşa bağlı olarak istediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Savaş alanı olarak kullanabileceğiniz 30 farklı bölge mevcut. Bu bölge çeşitliliği ise savaşta avantaj sağlama şeklini bizlere sunuyor. Grafiksel yönden de müthiş bir oyun olan Valkyria Chronicles ile aksiyon oyunu deneyimini tam anlamıyla yaşıyorsunuz.

   

  Valkyria Chronicles oyunu için minimum sistem gereksinimleri;
  İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1
  İşlemci: Intel Core2 Duo @ 2.0GHz (veya eşdeğer)
  Bellek: 2 GB RAM
  Grafik: NVIDIA GeForce GTS 240 (veya eşdeğeri)
  Sabit Disk: 25 GB boş alan

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Valkyria Chronicles indir, Valkyria Chronicles full indir, macera oyunu, aksiyon oyunu, Valkyria Chronicles pc indir

  Benzer makaleler:

  • Euro Truck Simulator 2 FullEuro Truck Simulator 2 müthiş bir tır şoförlüğü deneyimi edineceğiniz, tır şoförlüğünün ne kadar zor bir iş olduğunu göreceğiniz, adından da anlaşılacağı üzere bir tır simülasyon oyunudur.
  • This War of Mine (Reloaded) Full indirThis War of Mine, 11 bit studios firması tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir savaş-macera oyunudur.
  • TesserAct Full indirTesserAct, Propelled Bird Software tarafından geliştirilen ve yayımlanan macera & bulmaca türünde bir oyunudur.
  • Supreme Ruler Ultimate Tek Link İndir - [SKIDROW]Supreme Ruler Ultimate, BattleGoat Studiosfirması tarafından yayınlanmış bir savaş-strateji oyunudur.
  • Football Manager 2015 full indir (Beta)Football Manager 2015, Sports Interactive firması tarafından geliştirilmiş, SEGA firması tarafından yayınlanmış bir futbol menajerliği simülasyon oyunudur.
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle