» » Battlefield 2 Türkçe Full Tek Link İndir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Battlefield 2 Türkçe Full Tek Link İndir

   

  Yıl 2015. Şuan karşımızda sistemsel özellikler ile üst seviye bilgisayarlar isteyen yeni nesil oyunlar bulunuyor. Ve hepsinin grafik kalitesi neredeyse gerçek denecek kadar yüksek olmaktadır. Bundan 10 yıl öncesine gidelim isterseniz. 2005 yılına doğru gidip Battlefield 2 olarak karşımıza gelen oyunu hatırlayalım.

  Dönemin en iyi oyunlarından biri olan Battlefield 2’yi oynamayan savaş oyunu sever yoktur. Eğer oynamadıysanız da mutlaka oynamanız gerekir. Şuan ki grafik olarak kaliteli oyunların arasından sıyrılarak gerçekten keyif veren bu ufak oyunun tadını yaşamanız mümkün olmaktadır. İşte 2005’in yani 10 yıl öncesinin oyunu Battlefield 2 tek link indir olarak konumuza eklenmiş bulunmaktadır.

  Dönemin birçok bilgisayar dergisi oyunu bir dönüm noktası olarak girmişlerdi. Şimdi sizlere bilgi aktarımı için ufak bir araştırma yapmak istedim de 2005 de girilen haberler oyunun gelişi ile hissedilen heyecanı tekrar hatırlatmış oldu.

  Oyunun çalışması için 128 MB ekran kartı ve 512 MB ram yeterli olmaktadır. Alan olaraksa sadece 2 GB yer kaplamaktadır. Günümüzde çıkan yeni nesil oyunların özelliklerini yazmaya o kadar alışmışım ki bilgiyi aktarırken tekrar tekrar kontrol ediyorum. Türkçe olarak yayınlandığımız Battlefield 2 oyunu kendinize zaman ayırmak adına oldukça iyi olacaktır. Ben bu hafta sonu mu Battlefield 2 oynayıp anılarımızı canlandırarak geçirmek istiyorum. 2005 yıllarında saatlerce başında olduğumu hatırlayınca ister istemez bir heyecan oluşmaya başladı bile.


   

   

  Battlefield 2 Türkçe Full Tek Link İndir

   

  Battlefield 2 Türkçe Full Tek Link İndir

   

  Battlefield 2 Türkçe Full Tek Link İndir

   

  Mega.CO

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Battlefield 2, Battlefield 2 türkçe indir, Battlefield 2 tek link indir, Battlefield 2 download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle