» » Arma 3 Full Tek Link İndir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Arma 3 Full Tek Link İndir

   

  Bu sefer oyunu anlatmadan önce ilk olarak özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Oyun 2013’ün son çeyreğinde karşımıza gelmiş ve satış olarak oldukça iyi rakamlara ulaşmış kaliteli bir oyun olmaktadır. Norma bir çalıştırma için İ5 işlemcinin yanı sonra 512 MB ekran kartı ve 2 GB Ram gerekmektedir. Yani orta seviye bir cihazdan kasmadan oyunu oynamak mümkün olmaktadır. 15 GB yükleme alanı isteyen alan şuan ki yeni nesillere göre normal bir büyüklüğe sahip olmaktadır. Tek link indirme olarak bilgisayarınıza full olarak indirebilirsiniz.

  Arma 3 oyunu sistem gereksinimleri yukarda yer aldığı gibi olmaktadır. Şimdi ufaktan oyuna geçelim. Oyun savaş oyunu oluyor ve 2013’de çıkan bir oyun için oldukça etkileyici grafikleri bulunmaktadır. Ki şuan için de oldukça iyi olmaktadır. Şuan çıkan oyunlarla kıyaslama yapmak tabi ki doğru olmayacaktır fakat grafik olarak kötü bir oyun diyemeyiz. Hikaye ise 2030 yıllarında geçmektedir. Yönettiğimiz asker ile bölgede farklı görevler yapacağız. Oyunun haritası oldukça büyük olmaktadır. Buna bağlı olarak oyun süresi de oldukça fazla oluyor. Araç kullanma şansı ile ancak daha hızlı ulaşım sağlayabiliyoruz. Ki bu konuda 20’den fazla gelişmiş araç bulunmaktadır.

  Arma 3 tek link indir sonrası oyunun kurulumunu hızlı bir şekilde yapma şansınız bulunmaktadır. Dediğim gibi oyun hadi oturup bitirip tarzda olmamaktadır. Oldukça geniş bir haritası ile oldukça fazla zaman gerektiriyor ve oynanış tarzı sanki multiplayer gibi olması nedeni ile oyuna kısa demek mümkün olmuyor.


   

  Arma 3 Full Tek Link İndir

   

  Arma 3 Full Tek Link İndir

   

  Arma 3 Full Tek Link İndir

   

  Mega.CO

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Arma 3, Arma 3 download, Arma 3 tek link indir, Arma 3 full download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle