» » Nes Emulator + ROM Download Atari Oyunları indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Nes Emulator + ROM Download Atari Oyunları indir

   

  Scart girişi ile oynadığımız atari oyunları zamanımızı en çok harcadığımız oyun cihazı olmaktaydı. Bizler için atari zamanın PlaysTation’u olmaktaydı. Ancak şuanda bunu yapmamız oldukça zor görülse de bilgisayar emülatörü ile eski atari oyunlarını tekrar oynayabilirsiniz. NBA atari kasetine sahip olmak bir ayrıcalıktı. Çok iyi hatırlıyorum biriktirdiğimiz paralar kendimizi atari kaseti satan dükkanın önünde bulurduk. Bunun yanı sıra çok sık bozulduğu için atarimize gözümüz gibi bakmaya çalışırdık. Ama bu pek mümkün olmazdı. Yine eni sonunda bozuluyordu. En son ailemi ikna ederek klavye setli atari almıştı. Ağabeyim ile saatlerce başından kalkmayıp her kaseti tek tek denemiştik. Biraz nostalji tarzında oldu ama bu eski zamanların oyunlarını emülatör ile bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

  Atari oyunları oynamanıza yarayacak olan emülatör full download ile karşımıza gelmektedir. 50 MB civarı olan dosyayı açarak atari oyunlarını oynayabilirsiniz. İçerisinde mario, formula 1 gibi birçok oyunu görmeniz mümkün olmaktadır. Yeni nesil 50 GB’lık oyunlardan kısa süreli uzaklaşarak sayısız oyunun toplam 50 MB yaptığı bu atari oyunlarının içerisinde saatlerce hatta günceler kalmanız mümkün olacaktır.

  NES emulator içerisinde hatırladığınız tüm atari oyunları yer almaktadır. Ya da en azından büyük bir çoğunluğu yer almaktadır. Bunları çalıştıracak gerekli emulator de dosya içerisinde bulunmaktadır. Atari oynama için kendinize uzun bir boşluk yaratmanız gerekmektedir. Eğer ki atari zamanını görmüş biriyseniz her oyunda ne oynardık diyerek takılıp kalma ihtimaliniz bulunuyor.


   

   

  Nes Emulator + ROM Download Atari Oyunları indir

   

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: NES emulator, atari oynama, atari oyunları

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle