» » Into Blue Valley L ENG 2014 Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Into Blue Valley L ENG 2014 Full Download

  Into Blue Valley L ENG 2014 Full Download

   

  Into Blue Valley bağımsız olarak yapılmış bir oyun olmaktadır. 5 kişilik bir arkadaş gurubu tarafından yapılan oyun farklı bir tarzda karşımıza gelmektedir. Oyun şuan da satışta bulunmaktadır ancak ilk defa oyun yapan bir takımın yarım saat süren oyunlarını ücretli olarak hatta yüksek ücretle satışa sunmaları tamamen hata olmuş gibi görülüyor. Belki ufak ücrete satsalar da oyun daha çok kişiye ulaşacaktı ancak tercih ettikleri bu yöntem ekibin daha gelişmiş oyun çıkaracağı tahminlerini sonlandırmaktadır. Oyuna full olarak ücretsiz bir şekilde iki farklı linkten istediğinizi seçerek sahip olabilirsiniz.

  Öncelik oyunda var olan genel amaç bir köyde yer alan gizemleri çözmek olmaktadır. Into Blue Valley içerisinde ilerleyerek notları okuyor toplanması gereken objeleri topluyorsunuz. Görüntünün mavi ağırlıklı bir kaset videosu şeklinde olması ise resmen yapımcı kişilerin grafik yapımında kaçarak düşük kalitede görünmesini engellemek olmaktadır. Fakat bunda da başarılı olmuşlar. Her ne kadar grafik olarak kaliteli bir oyun olmasa yaptıkları efekt bu açığı kapatıyor. Kötü yanıysa açık alanda çok fazla göz yormaktadır. Kapalı alanlarda koyu renk nedeni ile yine fazla yorucu olmuyor. Into Blue Valley full download sonrası oyuna başlamanız mümkün oluyor.

  Into Blue Valley indir yapıp oyunu kurduğunuzda saatlerce başında duracağını düşünmeyin çünkü oyun hızlı şekilde yarım saatte bitmektedir. Yavaş oynadığınızı göz önüne alırsak biraz uzayacaktır sadece. Genel olarak oyunda gerilim yaratılmaya çalışmış bulunuyor fakat pek etkili değil gibi. Eğer ki zamanınız var ve farlı bir deneyim istiyorsanız indirip kurabilirsiniz. Çok büyük zevk vermese de sıkmayan farklı bir oyun oynamış olacaksınızdır.


   

  Into Blue Valley L ENG 2014 Full Download

   

  Into Blue Valley L ENG 2014 Full Download

   

  Into Blue Valley L ENG 2014 Full Download

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Into Blue Valley, Into Blue Valley full download, Into Blue Valley indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle