» » Metal Slug BoxSet + Tanıtım Videosu indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Metal Slug BoxSet + Tanıtım Videosu indir

  Metal Slug BoxSet + Tanıtım Videosu indir

   

  Eski zaman oyunlarını unutmuş olamayız. Mario gibi efsane oyunlardan biride Metal Slug olmaktadır. Zamanında internet cafe yerine oyun salonlarında jeton ile ateri oyunları oynardık ve şüphesiz en çok beğendiğimiz Metal Slug oluyordu. Oyunun her serisi ayrı bize ayrı bir hayranlık yaratırken bilgisayar kullanımın artması ile bu tür oyunları bulmak artık oldukça zor olmaya başladı. Ancak bilgisayar için düzenlenen emülatör programı ile bunları oynamak mümkün oluyor.

  İndireceğiniz indirme içerisinde Metal Slug serisi full olarak bulunmaktadır. İndirme sonrası oyuna başlayabilirsiniz. İlk oyunu 1996 yılında çıkan oyunu şahsen hala ben oynamaktan oldukça keyif alıyorum. Karakterin oyun sırasında yaptıkları bazı komik hareketlerde beni eğlendirmeye yetiyordu. Ateri salonlarında jeton yetiştirmemiz nedeni ile çoğu zaman ileri gidemezdik. Ama bu emülatör ile oyunun sonuna doğru yolculuk yapıyoruz.

  Metal Slug bilgisayar oyunu normal ateri oyunu ile aynı olmaktadır. Göreviniz düşmanlarınızı yok ederek ilerlemek olmaktadır. Oyun sırasında bazen özel araçlara bineceğiniz gibi rehineleri kurtararak silahlar kazanabiliyorsunuz. Hızlı bir şekilde ilerleyerek keyif almamanız mümkün olmuyor. Oyunun hikayesi genel olarak bu şekilde ilerliyor. Ölmeden gidebildiğiniz kadar gitmeniz gerekmektedir.

  Metal Slug emülatörü her versiyonu ayrı seçip yüklemeniz ile çalışıyor. Daha sonra oyun açılmaktadır. Oyun içerisinde kullanım aslında görünüyor fakat ufak bir bilgi vermek gerekirse A, S, D tuşları ve yön tuşları ile oyun oynanmaktadır. Bunun yanında öldükçe join yani jeton kullanarak tekrar ilerleyebiliyorsunuz. İndirme içerisinde tanıtım videosu da bulunmaktadır.


   

  Metal Slug BoxSet + Tanıtım Videosu indir

   

  Metal Slug BoxSet + Tanıtım Videosu indir

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Metal Slug, Metal Slug serisi, Metal Slug bilgisayar oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle