» » Toybox Turbos [L] [MULTI6] (2014) HI2U indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Toybox Turbos [L] [MULTI6] (2014) HI2U indir

  Toybox Turbos [L] [MULTI6] (2014) HI2U indir

   

  Bilgisayar başında aynı tür oyun oynamaktan sıkılanlar için yapılan farklı araba oyunu gelişmiş oyunlardan size daha çok zevk verecek gibi görülmektedir. Direk olarak oyuna başlamadan önce ToyBox ismi size bir yerden tanıdık geliyor mu? Evet özellik ile küçüklüğümde devamlı aldığım kutu oyuncaklardan olmaktadır. Heyecan ile aldığımı ToyBox kutusu içerisinden ne çıkacağını merak ederek acele ederdik. Ve genellik ile farklı model arabaları ile bizi sevindirirdi.

  İşte bir dönemin en çok satan ürünün ToyBox Turbos oyunu karşımıza gelmektedir. Oyuna ilk olarak düşük seviye bir oyuncak ile başlıyorsunuz. Pardon oyunca arabamız diyelim. Birbirinden farklı modeller ile yarışa başlayacağız. Yarış pistleri geçtikçe açıklamaktadır. Oyunda üç yıldız almak ilk hedefiniz ama buna ek olarak oyun sırasında altın toplamanız gerekir. ToyBox Turbos oyunu ile altın toplayarak arabanızı değiştirip istediğiniz renge boyayabiliyorsunuz.

  ToyBox Turbos indir sonrası sahip olacağınız oyunun pisti ise mutfak oluyor. Bulaşıkların içerisinde mutfak eşyalarını geçerek yarışmaktadır. Musluğun orda başlayıp masadan masaya atılıyor ve yığın olmuş tencere engellerini geçiyorsunuz. Oyun sırasında altın haricinde özle güçlerde alıyorsunuz. Bunlar hediye paketi şeklinde sürpriz olarak karşımıza geliyor. Kimi zaman arabanızın üzerin ateşli silah yerleşerek diğer araçları patlıyorsunuz. Aldığınız aracınızı tamamen kendi istediğiniz göre renklendirebilirsiniz. Her bölümde farklı şekilde pis bulunmaktadır. Asıl olarak genellikle aynı ama gidiş güzergahı farklı oluyor. 2014 oyunu olarak karşımıza gelen bu macerayı mutlaka denemenizi tavsiye edebilirim.


   

  Toybox Turbos [L] [MULTI6] (2014) HI2U indir

   

  Toybox Turbos [L] [MULTI6] (2014) HI2U indir

   

  Toybox Turbos [L] [MULTI6] (2014) HI2U indir

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Toybox, Toybox Turbos, Toybox Turbos oyunu, Toybox Turbos indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle