» » Fat Chicken indir [REPACK]
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Fat Chicken indir [REPACK]

  Yazar: AzurrexeKategori: OyunlarTarih: 26-12-2014, 13:08

  Fat Chicken, Relevant Games firması tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir ters kule savunma oyunudur. Oyundaki amaç çiftliğinizdeki tavuklardan daha yüksek gelirler elde etmeye çalışmak. Fat Chicken download linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Fat Chicken indir [REPACK]

   

   

  Peki, bu nasıl olacak? Fat Chicken full indir oyununda kurduğunuz düzene göre kulelerle çiftliğinizdeki tavukları iyi bir şekilde beslemeniz ve korumanız gerekiyor. Onları koruyarak hayatta kalmalarını sağladığınız müddetçe ve iyi bir konumlandırma yaparak düzgün bir şekilde beslenmelerini sağlayarak alıcıya yüksek miktarlarda satıyorsunuz. Yani kilosu ve lezzeti fazla olan tavuğun değeri de fazla oluyor, dolayısıyla alıcı sayısı artıyor, yüksek ücret kazanıyoruz ve daha yüksek bir gelir elde ediyoruz. Gerçek hayatta da bu böyle, mesela kızarmış tavuk alırken lezzetine ve ne kadar kilolu olduğuna göre o satıcıyı tercih edebiliyoruz veya etmeyebiliyoruz. Fakat çiftliğimizdeki bu iş o kadar kolay değil, iyi tavukları gören sadece alıcılar değil, aynı zamanda tavukları kaçırıp yiyen varlıklarda mevcut. Tavuklarımızı bu varlıklardan korumak için çiftliğimize silahlı kuvvetler ekleyebiliyoruz. Anlayacağınız, her şey yerleştirmeye bağlı. Daha yüksek güç ve daha fazla verim için kule seviyelerini arttırmayı unutmamak lazım.

  Son zamanlarda bu tarz oyunlar çok popüler ancak Fat Chicken'da bulunan oynayış süreci daha farklı ve özellikle çiftlik oyunlarını sevenler için müthiş bir zevk yaşatacaktır.

   

  Fat Chicken oyunu için minimum sistem gereksinimleri:
  İşletim Sistemi: Windows XP/Vista
  İşlemci: 1.8 GHz
  RAM: 1 GB
  Grafik: 512MB
  Hard Disk: 1700 MB boş alan
  DirectX: 9

   

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Fat Chicken indir, Fat Chicken download, kule savunma oyunu, ters kule savunma oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle