» » Geometry Wars 3: Dimensions indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Geometry Wars 3: Dimensions indir

  Yazar: AzurrexeKategori: OyunlarTarih: 25-12-2014, 23:57

  Geometry Wars 3: Dimensions, Lucid Games firması tarafından geliştirilen ve Sierra tarafından yayımlanan bir shooter oyunudur. Resimlerde ve videoda da göreceğiniz gibi birçok geometrik şekiller mevcut. Fakat matematiği ve geometriden nefret eden kişiler için bu oyun onlara itici gelebilir. Durumun böyle olması oyunu oynayacak kişi sayısını azaltıyor çünkü bu nefrete sahip bir sürü oyuncu var. Oyun daha çok "Sierra" sayesinde tanınır bir hale gelmiş.

  Geometry Wars 3: Dimensions indir

   

  Geometry Wars 3: Dimensions full indirde çok oyuncu seçeneği mevcut. Arkadaşlarınız ile büyük bir rekabet içerisinde girebilir ve bu yüzden ciddi anlamda vakit harcarsınız çünkü bir çoğumuzda en iyi olma hırsı var. Geometry Wars’ın ilk oyunları birçok kişi tarafından oynanmıştı. Bunun en büyük sebepleri ise önceden az sayıda oyun alternatifi bulunması ve başkalarının rekorlarını ya da kendi rekorlarını geçmeye çalışmaktı. Oyundan büyük bir beklentiniz olmasın, zaman öldürmek için tercih edilebilecek bir oyun, en azından benim için öyle. Ama yukarıda da dediğim gibi ortada bir rekabet var ise bilgisayar başında geçirdiğim bütün zamanımı bu oyuna adayabilirim. Attack, Collector, Ram ve Snipe olmak üzere birbirinden farklı 4 adet uçak mevcut.

  Geometry Wars 3: Dimensions oyunu için minimum sistem gereksinimleri:
  İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1
  işlemci: Intel® Core™ 2 Duo / AMD Athlon™ 64 X2 3800+
  RAM: 2 GB
  Hard Disk: 1 GB
  Görüntü: NVIDIA® GeForce® 6800 GT @ 512MB / ATI® Radeon™ X1900XT @ 512MB
  DirectX: 10

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Geometry Wars 3 Dimensions indir, Geometry Wars 3 Dimensions crack indir, Geometry Wars 3 Dimensions full indir, shooter oyunu indir, matematik oyunu

  Benzer makaleler:

  • Assetto Corsa indir [CODEX]Assetto Corsa, Kunos Simulazioni firması tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir yarış simülasyon oyunudur.     
  • Warhammer 40,000: Armageddon Tek Link indir [SKIDROW]Strateji oyunusevenler için yepyeni mükemmel bir oyun daha! Warhammer 40,000: Armageddon... Slitherine ve Games Workshop firmaları tarafından geliştirilen ve Slitherine Ltd. firması tarafından
  • LEGO The Hobbit Tek Link indir [RELOADED]LEGO The Hobbit, Traveller's Tales firması tarafından geliştirilen ve Warner Bros ile Interactive Entertainment firması tarafından yayımlanan bir aksiyon - macera oyunudur.  
  • Motorcycle Club - CODEXMotorcycle Club; Kylotonn Entertainment firması tarafından geliştirilen, Bigben Interactive ve Plug In Digital firmaları tarafından yayımlanan müthiş bir motosiklet yarış oyunudur.
  • Valkyria Chronicles-CODEX Tek Link indirValkyria Chronicles, SEGA firması tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir aksiyon oyunudur.
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle