» » Metal Gear Solid V Ground Zeroes CODEX Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Metal Gear Solid V Ground Zeroes CODEX Full Download

  Metal Gear Solid V Ground Zeroes CODEX Full Download

   

  Seriye yakışır biçimde devam eden Metal Gear Solid bu serisinde yeni nesle tamamen ayak uydurmuş gibi görülmektedir. İlk olarak oyun hikayenin devamı olarak karşımıza geliyor. Karakterimizin bu seferki görevi Kuba. Kuba da yer alan yerde kurtarmamız gereken kişiler rehin ve onları kurtarma işi sizin elinizdedir. Ancak bu pek kolay olmayacaktır. Askerler tarafından geniş koruma altında olan yerde asıl yapacaklarınız oyun tarafından size haritada belirtiliyor.

  Ancak dediğimiz gibi oyun yeni nesle ayak uydurmuş olmalı ki sabit görev yerine açık dünya keyfi sunmaktadır. Hatta öyle ki Metal Gear Solid 5 indir ile ulaşmanız gereken yere istediğiniz gibi gidebiliyorsunuz. Örneğin bir yere giriş için ister tam o sırada geçen bir kamyonun arkasına gizlenebiliyor ya da direk olarak kendiniz bu işi halledebiliyorsunuz.

  Oyunun kısaca grefiklerinden söz etmek istiyorum. Grafik olarak son derecek iyi olan oyunda hata görmeniz pek mümkün olmuyor. Görsellik olarak göze hitap eden oyunda üzerinizdeki ekipmanların hızınıza göre gerçek anlamda sallanması ve yağmurun yarattığı çamur kadar birçok ayrıntıya dikkat edilmiş bulunmaktadır. Ayrıca Ground Zeroes download da kıyafetlerinizin ıslaklığı bile gerçekçi görülmektedir. Üzerimize çamur bulaşmaması ve yürürken ayak izimizin kalmaması ise görmezden gelinebilecek ufak bir sorunlar yer almaktadır. Fakat bu kadar kusursuz oyunda o kadar ufak sorunlar yaşanması göze çarpmayacaktır.

  Ground Zeroes full indir olarak indirme linkleri aşağıya eklendi ve bunların birini kullanarak indirme işlemini gerçekleştirip kurulumu yapabilirsiniz. Oyun sırasında daha keyif alacağınız birçok ufak noktalar yer almaktadır ve oyun kesinlik ile tavsiyemiz oluyor. Kendi incelemelerimize göre oyun bizden 10 üzerinden 9 alabilmektedir.


   

  Metal Gear Solid V Ground Zeroes CODEX Full Download

   

  Metal Gear Solid V Ground Zeroes CODEX Full Download

   

  Metal Gear Solid V Ground Zeroes CODEX Full Download

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 5 indir, Ground Zeroes download, Ground Zeroes indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle