» » Hazard Ops Full Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Hazard Ops Full Download indir

  Hazard Ops Full Download indir

   

  Oyun aslında piyasada yer alan Mars Online’ın aynısı olmaktadır. Sadece farklı bir isim ile karşımızda olmaktadır. Oyun firmasının farklı ülkelerde farklı isimler ile sunduğu oyun online tabanlı olmaktadır. Oyuna girmeden önce üyelik açmanız gerekmektedir. Üyeliğini açtıktan sonra oyuna girip karakterinizi yaratıp isim vermektesiniz. Karakterinizi tamamen kendi isteğinize göre ayarlayabilmektesiniz. Öncelik ile cinsiye seçimi yaparak fiziksel özelliklerini ayarlamaktasınız. Hazard Ops aksiyon oyunu yüksek bir yapıt olarak karşımıza gelmektedir.

  Hazard Ops full indir karşılıklı kişiler ile takım halinde direk olarak oyun üzerinden savaşıldığı için oldukça tercih edilmektedir. Arkadaşlarını sayfanıza ekleyebilir isterseniz engellemek istediklerini engelleyebilirsiniz. Oyuna girdikten sonra direk olarak açık olarak odalardan birine giriş yapıp oyuna başlangıç yapabilirsiniz.

  Oyun ilk başladığında direk olarak sizi eğitime almaktadır. Tüm klavye tuşlarını ve yapabilecekleriniz size sunulmaktadır. Bu alacağınız ufak eğitim sonrası oyuna başlamanız mümkün olmaktadır. Ancak tekrar belirtmek te fayda var MARS online oynayanlar için bu aynı oyun tepkisini vereceğinize emin olabilirsiniz. Ki zaten direk aynı oyun olmaktadır. Hazard Ops full download yapılacak kurulum sonra verilen eğitim ile oyuna hazır olmaktasınız.

  Oyun online olarak ekibiniz ile birlikte oynayarak ilerlemektedir. Oyun sırasında farklı kişileri de görmeniz mümkün olmaktadır. Ya da direk Caunter gibi bir harita üzerinde karşılıklı savaş gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Ek özelliklerin yer aldığı oyundan keyif almanız mümkün olmaktadır.


   

   

  Hazard Ops Full Download indir

   

  Hazard Ops Full Download indir

   

  Hazard Ops Full Download indir


  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Hazard Ops, Hazard Ops full indir, Hazard Ops full download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle