» » Tomb Raider Game of The Year Edition PROPHET Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Tomb Raider Game of The Year Edition PROPHET Download

  Tomb Raider Game of The Year Edition PROPHET Download

   

  Seri olarak oyuncuya sunulan oyun bir süre sonra kullanıcıya tat vermediğini düşünerek oyun ismini kaybetmeden yenilenmek ister. Tomb Raider işte tam bu kategoride yer alan bir oyun olmaktadır. Yeni serisi ile tamamen yenilenen oyun yine eski ismi ile devam etse de tamamen yenilerek oyuncuların karşısına çıkmış bulunmaktadır. Oyun tasarım olarak tamamen değişmiş ve karakterimizde yenilenmiş bulunmaktadır.

  Tomb Raider indir yeni oyundaki farkı görmeniz mümkün olmaktadır. İlk olarak oyunda yönettiğimiz karakterimizin daha iyi hala gelmiş bulunmaktadır. Kız olan karakterimiz eski seriye göre daha çekici hale getirilmiş bulunmaktadır. Oyunda bulunan serbest kalma özelliği ise kullanıcıyı etkilemektedir. Serbest kalmadan kastımı belirli verilen görev dışında oyuncunuzu yönlendirmeniz olmaktadır. Yani görev dışında bulunduğunuz yerde farklı görevler peşinde olmanız. Bu oyuncular için oldukça iyi olmaktadır. Görevlerden sıkıldığınız da zaman geçirme şansınız bulunmaktadır. Ki zaten oyunun hepsini tamamen bitirmek için görevler arasında tüm adayı gezerek etrafta bulunan görevleri de yapmanız gerekmektedir.

  Tomb Raider full download ile bu yan görevleri de tamamlayarak ilerlemeniz oyunu tam şekilde kavramanızı sağlayacaktır. Bu neden ile görev odaklının yanı sıra yan işlemleri de yapmanız gerekmektedir. Grafiksel olarak da etkileyici olan Tomb Raider Game of The Year Edition esktraları ile birlikte size sunulmuş bulunmaktadır. Yer alan indirme linklerini kullanarak oyunu kurmanız mümkün olmaktadır. 3 bölüm olarak yüklenen dosyaları iki farklı indirme sitesi aracılığı ile hızlı biçimde indirmeniz mümkün olmaktadır.


   

   

  Tomb Raider Game of The Year Edition PROPHET Download

   

  Tomb Raider Game of The Year Edition PROPHET Download

   

  Tomb Raider Game of The Year Edition PROPHET Download

   

  Mail.RU

  Part 1

  Part 2

  Part 3


   

  pCloud

  Part 1

  Part 2

  Part 3


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Tomb Raider, Tomb Raider indir, Tomb Raider full download, Tomb Raider Game of The Year Edition

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle