» » Cargo 3 Full Download RELOADED
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Cargo 3 Full Download RELOADED

  Cargo 3 Full Download RELOADED

   

   

  Macera oyunları haricinde korku oyunları da piyasa da belirli bir kitleye sahip olmaktadır. Şahsen bir oyuncu olarak benim tercihim savaş ve strateji türü olsa da korku oyunları arasında yer alan Cargo 3 gelişmiş olarak oyuncu karşısına çıkmış bulunmaktadır. Öncelik ile oyun korku türünde yer aldığını tekrar vurgulayalım.

  Korku oyunları sadece belirli bir kitleye sahip olmaktadır. Belirli oyuncu tarafından tercih edilen oyun full olarak sizlere aktarılmış bulunmaktadır. Oyun sırasında ani yaşanacaklara hazırlık olmanız gerekmektedir. Karanlık içerisinde çıka gelen canavarlara karşı her daim hazır olarak bulunmanız gerekir.

  Ani yaşanacaklara karşı devamlı heyecanlı olmanızın yanı sıra ses efektleri de heyecanı artırmaktadır. Yaşananlar mükemmel denecek seviye de karşımıza gelirken çizgisel grafikler etkileyici olmaktadır. Mücadelede bulunurken sahip olacağınız silahlar farklı oyun keyfi sunmaktadır.

  Cargo 3 full indir sonrası kurulum için ilk olarak belleğinizde 10 GB boş alan gerekmektedir. Minimum 2 GB ram gerekirken tam verim için 4 GB ram tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra en az i3 işlemciye ihtiyacınız bulunmaktadır. Ekran kartı olarak gelişmiş grafik nedeni ile 1 GB isteyen oyun sadece 64 bit işletim sisteminde çalışmaktadır. 32 bit sahibi olanlar için sorun olan bu durum artık oyunların tamamen 64 biti benimsediğini bir kez daha göstermektedir. Çok çıkan oyunlar da 32 bit desteği bulunmamaya başlamış bulunmaktadır. Cargo 3 indir sonrası çalıştırma için ayrıca Windows 7 ve üzeri işletim sistemi gerekmektedir.

   

   

  Cargo 3 Full Download RELOADED

   

  Cargo 3 Full Download RELOADED

   

  Cargo 3 Full Download RELOADED

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   


   

   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Korku oyunları, Cargo 3, Cargo 3 full indir, Cargo 3 indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle