» » Game of Thrones Episode 1 CODEX Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Game of Thrones Episode 1 CODEX Full Download

  Game of Thrones Episode 1 CODEX Full Download

  Game of Thrones 

  Tutulan oyunlar seri bir şekilde oyuncuların karşısına gelmektedir. Aynı bu şekilde tutulan dizilerde art arda izleyicilere sunularak sıkmadan sona erdirmektedir. 6 sezon devam eden dizi Game of Thrones için oyun serisi başlamış bulunmaktadır. Yapımcılar tarafından yapılan açıklamada oyunun 6 bölüm olacağı ve yapılan ilk seri bunun başlangıcı olduğu belirtildi.

  Game of Thrones oyunu indir sonrası farklı konular görmeniz mümkün olmaktadır. Yani kitaptan ekrana gelen dizide kitapta yer alıp ekranlarda görmediğimiz bazı kişileri de görmemiz mümkün olacaktır. Dizi yapımcıları tarafından yapılması nedeni ile oyun sırasında yapılan seslendirmeler gerçek oyuncular tarafından yapılmış bulunmaktadır. Buda daha keyifli bir biçimde oyunun dizi tadında izlenme imkanını sağlamaktadır. Sırf bu neden ile dizi hayranları tarafından tercih edilebilecek bir oyun olmaktadır.

  Game of Thrones full download aslında çoğu kişi tarafından oldukça fazla beğenilmiş bulunmaktadır. Ancak günümüzde çıkarılan bu oyunun grafiksel olarak biraz düşük görülmesi yorumlar arasında yer almaktadır. Ancak oyun yine de kurgusunun diziden uyarlanması neden ile dikkat ile oynanacak şekilde olmaktadır. Buda kullanıcıyı sıkmayan akışkan bir durum olmasını göstermektedir.

  Game of Thrones oyunu aslında beklenen bir durum olmaktaydı. Ancak ilk seride yeteri kadar ilgi görüp görmeyeceği merak edilmektedir. Fakat dünyada milyonlarca izleyicisi olan Game of Thrones dizisinin oyununun tutulmama oranı oldukça düşük olmaktadır. Olumsuz yorumlar yapılması mümkün fakat oyunun diğer serilerde kendini daha geliştirmesi de beklenen asıl gerçek olmaktadır. İlk sezonu anlatır nitelikte olan ilk oyun oynanması gereken mutlak oyun arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde bazı hatalar görmeniz mümkün olmaktadır. Fakat güncellemeler ile bu sorunların tamamen hal olması beklenmektedir. Grafik olarak çok düşük olmasa da bir COD serisinin sonuncusu gibi kalitede de olmaması da bir gerçek olmaktadır.


  Game of Thrones Full İndir

  Game of Thrones Episode 1 CODEX Full Download

   

  Game of Thrones Episode 1 CODEX Full Download

   

  Game of Thrones Episode 1 CODEX Full Download

   


  Game of Thrones Download

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Game of Thrones, Game of Thrones oyunu indir, Game of Thrones full download, Game of Thrones oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle