» » Battlefield 4 RELOADED PC Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Battlefield 4 RELOADED PC Download

  Battlefield 4 RELOADED PC Download

  Battlefield 4

  Yine seri haline karşımıza gelen oldukça kaliteli bir savaş oyunu ile karşınızda olmaktayız. Öncelik ile savaş oyunu denince akla genel en iyi oyunlardan biri de Battlefield olmaktadır. Battlefield da seri olarak karşımıza gelen oyunlardan biri olmaktadır.

  Oyun farklı yıllar içerisinde farklı isimler ile karşımıza gelmiş bulunmaktadır. 20’ye yakın farklı tür ana oyun ve ona ait alt oyunlar olarak karşımıza gelmiştir. Ancak 2013 yılında çıkan Battlefield 4 indir oyunları arasında en iyi grafiğe sahip olan oyun olmaktadır. Aslında tüm seri şeklinde oyunlara dikkat ettiğimizde bir seriden sonra oldukça üst seviye grafiklere geçtiğini görmekteyiz. Bunlar 2010 yılında sonra çıkan oyunlar görülmektedir. Bu nedeni de yapımda artık gelişmiş grafiklerin kullanılmaya başlanması olmaktadır. Battlefield için de bu gelişim noktası 4 olmaktadır. Diğer serisi de oldukça piyasa da ilgi gören ve büyük bir pazara sahip olan oyunlar olsa da grafik olarak diğer gelişmiş oyunlar ile rekabete girdiği seri 4’üncüsü olmaktadır.

  Battlefield 4 download bir aksiyon savaş oyunu olarak nitelendirebilmektedir. Oyunda karakteriniz ile görevler yapmaktasınız. Dahil olduğunuz ekip ile görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Oyun sırasında gerçeklik üst seviye olmaktadır. Silahınızı herhangi bir patlayıcı madde gördüğünüz de sıkmanız yeterli olmaktadır. Veya düşmesi gereken bir cismi ayakta tutan bacaklara sıktığında düştüğünü görmeniz mümkün olmaktadır. Bunlar oyun içerisinde kendi beceriniz ile keşif edebileceğiniz püf noktalar olmaktadır. Battlefield 4 full indir ile bu gibi birçok özelliği bulabilirsiniz. Artık oyunlarda beceri üst seviye önemli olmaktadır.

  Oyunu isterseniz tek kişi olarak açıp görevler yaparak ilerleyecek şekilde de oynayabilirsiniz. Ya da isterseniz iki takım karşılıklı savaş şeklinde de oynayabilirsiniz. Battlefield için en az 4 GB Ram ve AMD Radeon HD 3870 veya Nvidia GeForce 8800 GT istenmektedir. Her türlü Windows işletim sisteminde sorunsuz biçimde çalışması mümkün olurken oyunun kurulumu için 30 GB alan gerekmektedir.


  Battlefield 4 İndir

  Battlefield 4 RELOADED PC Download

   

  Battlefield 4 RELOADED PC Download

   

  Battlefield 4 RELOADED PC Download

   


  Battlefield 4 Download   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Battlefield, Battlefield 4 indir, Battlefield 4 download, Battlefield 4 full indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle