» » GTA IV 4 PC Versiyonu Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  GTA IV 4 PC Versiyonu Download indir

  GTA IV 4 PC Versiyonu Download indir

  GTA 4 

  Şüphesiz GTA seri bilgisayar oyunları arasında en efsane ve en çok oynanlar arasında yer almaktadır. Her çıkan sürümü ile efsane olan oyunun Vice City sürümü uzun yıllar düşük model bilgisayarlarımızın unutulmaz en görkemli oyunu oldu. Ancak artık GTA 4 ile oyun keyfi sürmeye devam etmektedir.

  GTA 4 indir sekizinci oyun olarak karşımıza gelmektedir. Oyun 2008 yılında kullanıcı karşısına çıkmış olsa da döneme göre en kaliteli grafiklere sahip olması nedeni ile en çok beğeni toplayan oyun olmuştur. Hala da en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. 2010 yılında bilgisayarlarda oynanmaya başlanan oyun için minimum 2 GB ram ve 256 MB ekran kartı gerekmektedir. Ancak bu özellikler ile oyunu tam olarak grafikleri ile çalıştırmanız mümkün olmayabilir. Biraz daha üst modeller ile oyundan tam keyif alma şansınız bulunmaktadır.

  Öncelik ile GTA 4 download sonrası en büyük göreceğiniz fark grafik olacaktır. Artık neredeyse gerçeğe yakın görseller görmeniz mümkün olmaktadır. Bu yeni çıkan versiyon ile daha üst seviyede olsa da 2008 çıkan bir oyun için eski serilerine göre oldukça iyi bir grafik olmaktadır. Oyunda eskiden elimizde sopa ve silaha zarar gelmiyordu. Ancak bu sefer sopanızın kırılmasını da görmeniz mümkün olmaktadır.

  Benim ise Grand Theft Auto 4 içerisinde en çok hoşuma giden özelliği artık arabalara binerken direk sanki kendi arabamız gibi binmiyor önce açmayı deniyor. Eğer kilitli değilse düz kontak yaparak çalıştırıyoruz. Eğer kapı kilitliyse önce etrafı kolaçan edip camı kırarak kapıyı açıyor ve araca düz kontak yaparak hareket etmesini sağlıyor. Bu özelliği ile gerçekliğe yakınlığı gösterilmiş bulunmaktadır. GTA 4 hileleri her zaman olduğu gibi bulunmaktadır. Ancak her zaman için iyi bir oyun keyfi için hile kullanmayarak normal bir şekilde görevlerinizi yapmak olmaktadır

  GTA 4 İndir

  GTA IV 4 PC Versiyonu Download indir

   

  GTA IV 4 PC Versiyonu Download indir

   

  GTA IV 4 PC Versiyonu Download indir

   


  GTA 4 Download

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: GTA 4, GTA 4 indir, GTA 4 download, GTA 4 hileleri

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle