» » Batman Arkham Origins The Complete Edition 2014 PROPHET Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Batman Arkham Origins The Complete Edition 2014 PROPHET Download

  Batman Arkham Origins The Complete Edition 2014 PROPHET Download3

  Batman Arkham Origins 

  Geçtiğimiz zamanın kahramanlarından biri olan Batman bilgisayar oyunları ile karşımıza çıkmaktadır. Yeni zamanın kahramanları arasında Hulk, İron Man, Kaptan Amerikan, Thor gibi kahramanlar yer alsa da şüphesiz Batman ve Süper Man bir dönemin unutulmaz kahramanları olmaktadır. Son çıkan Batman serisi de hala burada olduğunu göstermiş de bulunmaktaydı. Batman Arkham Origins indir bu seriye eş değer oldukça kaliteli bir bilgisayar oyunu olmaktadır.

  İlk çıkardığı oyunlar ile bile bağımlılık yaratan oyunda Robin karakterini görmemiz mümkün olmaktaydı. Ana karakterimize ek olarak o karakteri ile de oyun içiresinde bulunmaktaydık. Çizgi roman kahramanı çizgi film daha sonra sinema filmi olarak karşımıza geldikten sonra bilgisayar oyunları olarak karşımıza gelmeye devam etti.

  Dönemin en sevilen karakteri olan kahramanımız hala da takip edilen bir süper kahraman olmaktadır. Öyle ki hala hayranlık olarak tüm oyunlarını, filmlerini, posterlerini saklayan kişiler bulunmaktadır. Batman Arkham Origins download olarak karşımıza gelen oyunda sistemsel olarak en az Windows Vista kullanmanız gerekmektedir. Windows 7 ve 8 oyun tarafından desteklenmektedir. 28 GB olarak inen oyunun kurulumu için 32 GB alana ihtiyaç duyulmaktadır. RAM olarak da 2 GB olması oyunun oynanması için yeterli olabilmektedir. XP kullanan oyuncularda da DirectX 9 yüklü olması gerekmektedir.

  Batman Arkham Origins indir ile oyunda farklı görevler yapmaktasınız. Farklı çeteler ile başa çıkarak görevlerinizi yerine getirmeniz gerekmektedir. Oyunda birçok farklı görevler ile macera yaşamaktasınız. Oyun içerisinde görevleriniz bitene kadar oyunu devam ettirme şansınız bulunmaktadır. Grafik olarak oldukça kaliteli olan oyun kurulum dosyası ile de kalitesini göstermektedir. 32 GB alana sahip olan oyunda üst seviye keyif almanız mümkün olmaktadır. Görsel olarak da gerçek bir film sahnesinden ayırmayan görüntüler ile karşılaşmanız mümkün olmaktadır.


  Batman Arkham Origins İndir

  Batman Arkham Origins The Complete Edition 2014 PROPHET Download

   

  Batman Arkham Origins The Complete Edition 2014 PROPHET Download

   

  Batman Arkham Origins The Complete Edition 2014 PROPHET Download

   


  Batman Arkham Origins Download


   


  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Batman Arkham Origins indir, bilgisayar oyunları, Batman Arkham Origins download, Batman Arkham Origins indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle