» » Football Manager 2015 Türkçe Online indir Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Football Manager 2015 Türkçe Online indir Download

  Football Manager 2015 Türkçe Online indir Download

  Football Manager 2015

  Futbol oyunları denince akla klasik olarak PES ve FIFA gelmektedir. Ancak bu ikili dışında bulunana farklı türde Football Manager 2015 olmaktadır. Oyun normal bir futbol oyunu gibi olmayarak menajerlik oyunu olmaktadır. Takımınızın yönetimini, oyun planını, oyuncu transferi gibi işlemlerini yaparak oyun oynanmasını sağlamaktasınız. Oyun seri olarak her yıl yenilenerek karşımıza gelmektedir. 2005 yılında başlayan seri güncellemelere eş değer olarak yıllık yeni sürümü ile karşımıza gelmektedir. En son olarak 2015 versiyonu ile kullanıcı karşısına gelen oyun oldukça kaliteli olmaktadır.

  Menajerlik oyunu olarak karşımıza gelen Football Manager indir de tüm takımları bulmanız mümkündür. Football Manager 2015 sürümü ile tüm yeniliklere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Oyunda öncelik ile dediğimiz gibi tüm takımlara sahip olmanız ve bunun yanı sıra 50 farklı ülke takımına da sahip olabilirsiniz. Ve bu sefer ek olarak Türkçe dil seçeneği de gelmiş bulunmaktadır. Yani Football Manager Türkçe yama diye arama yapmamıza gerek kalmamış görülmektedir. Oyun direk dil seçenekleri arasında Türkçe de sunarak kullanıcıya yönelik yeni bir özellik kazandırmış bulunmaktadır. Buda tercih edilebilirler arasında yükselmesini sağlamış bulunmaktadır. Türkçe diline önem veren bir oyun, oyuncular tarafından da tercih edilmektedir.

  Football Manager 2015 download ile artık göreviniz daha gerçekçi bir seviyeye ulaşmış bulunmaktadır. Yapılan yenilikler ile gerçek bir menajer gibi davranmanız mümkündür. Maç öncesi stabil taktik ile oyun değil maç sırasında da oyuna bağlı olarak yeni taktikler vermeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca aynı şekilde oyuncu değişikliklerini oyun sırasında istediğiniz zaman yapabilir ve oyuncularınıza bireysel taktikler verebilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok yenilik ile oyunda artık gerçeklik oranı katlanmış bulunmaktadır. Ayrıca takımda istediğiniz görevde kendinizi geliştirerek sadece o konuda destekler vermeniz mümkün olmaktadır.


  Football Manager 2015 İndir

  Football Manager 2015 Türkçe Online indir Download

   

  Football Manager 2015 Türkçe Online indir Download

   

  Football Manager 2015 Türkçe Online indir Download

   


  Football Manager 2015 Türkçe İndir


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Football Manager 2015, Football Manager indir, Football Manager Türkçe yama, Football Manager 2015 download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle