» » Emergency 5 CODEX Full Download İndir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Emergency 5 CODEX Full Download İndir

  Emergency 5 CODEX Full Download İndir

  Emergency 5 CODEX

  Bağımlılık yaratan oyunlar kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bağımlılık yaratan değil de sıkmayan oynadıkça oynamak istediğiniz oyunlar dememiz daha doğru olacaktır. Emergency 5 bu kategoride yer alan oyunlardan biri olmaktadır. Her bölümde ayrı bir heyecan yaşamanız mümkün olmaktadır.

  Oyunda ki genel amacınız yaşanan olayları ekibiniz ile çözmek olmaktadır. Yaşadığınız şehirde yangın, hırsızlık ve kalp krizi gibi acil müdahale gerektiren farklı olaylar yaşanmaktadır. Sizlerde bu yaşanan olaylara müdahale etmek ile görevli olmaktasınız. Yağacağınız en kısa zaman içerisinde olay hızlı bir biçimde çözüm üretmeniz olmaktadır. Emergency 5 full download ile oyuna tam sürüm olarak ulaşma şansınız bulunmaktadır. Oyunda birçok farklı görevler bulunmaktadır. Ve sayısı 200 civarında olmaktadır. Fakat simülasyon oyunları arasında yer alan bu macerada en çok karşılaşacağınız yangınlar olmaktadır. Bunun sebebi ise yangın durumunda itfaiye, sağlık ekibi ve polis gibi acil durum ekiplerinin hepsini aynı anda kullanma şansınız bulunmaktadır. Buda oyunun daha keyifli halde olmasını ve zor olmasını sağlamaktadır. Bu neden ile en çok tercih edilenler arasında yer alan bir oyun türü olmaktadır.

  Oyuna ilk başta başladığınızda klasik olarak kolay görevler veriliyor ve bu görevlere bağlı olarak sınırlı araç gereç veriliyor. Elinizde olan sınırlı olan durumlar ile ilk görevleri yapmanız sonucunda seviye atlamanız mümkün olmaktadır. Seviye atlayarak oyunda daha ileri gidebilirsiniz. Beceri oyunu olarak tanımlayabileceğimiz bu oyunda birbirinden farklı görevler ilerde karşımıza gelmektedir.

  Oyunda yeri geliyor polis yeri geliyor itfaiyeci olmaktasınız. Göreviniz ekipleri yönlendirerek olayları en iyi ve sorunsuz bir biçimde çözmeniz olmaktadır. Sorundan kastımız yangında tüp patlaması yaşanmadan gerekli önlemin alınması gibi gerçekçi düşünmek olmaktadır.Simülasyon oyunları gerçekte yaşananların sanal ortama çevrilmiş hali olmaktadır. Bunu düşünerek oyuna odaklanmanız gerekmektedir.


  Emergency 5 CODEX İndir

  Emergency 5 CODEX Full Download İndir

   

  Emergency 5 CODEX Full Download İndir

   

  Emergency 5 CODEX Full Download İndir

   


  Emergency 5 CODEX Download


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Emergency 5, Emergency 5 full download, simülasyon oyunları, Beceri oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle