» » Age of Mythology Extended Edition 2014 PC RELOADED Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Age of Mythology Extended Edition 2014 PC RELOADED Download

  Age of Mythology Extended Edition 2014 PC RELOADED Download

  Age of Mythology Extended Edition

  Bilgisayar oyunları arasında yer alan bazı seriler uzun yıllardan beri devamlı olarak karşımıza gelmektedir. Bunlardan biride Age Of serisi olmaktadır. İlk oyunu 1997 yılında çıkan seri 2007 yılına kadar neredeyse her sene yeni bir seri veya o seriye ait güncelleme çıkardı. Ancak 2007 yılından sonra seriyi 4 yıl kadar durduran oyun firması daha sonra yeni bir seri ile oyuna tekrar devam etti. Bu da strateji oyunları arasında yer alan Age Of hayranlarını oldukça mutlu etti. Ayrıca yeni çıkan seri yenilikleri ile en beğenilen seri olmaktadır.

  Age of Mythology Extended Edition olarak karşımıza gelen oyun öncelikle 2014 yılında çıkan serisi olmaktadır. Grafikleri ile kalitesini ortaya koyan oyun yine alışı gelişmiş seri olmaktadır. Ancak Age of Mythology de gelişmiş grafiklerin yanı sıra online oyun imkanı da sunulmuş bulunmaktadır. Buda artık daha kaliteli olduğunu göstermektedir. Eski serilerde ortak ağ bağlantısı ile karşılıklı olarak oyunu oynamak mümkün olmaktaydı. Ancak yeni seri ile internet üzerinden istediğiniz kişi ile oyun oynamanız mümkün olmaktadır.

  Age of Mythology full indir ile oyuna tam sürüm sahip olarak online bir şekilde oyun oynama şansını da yakalamanız mümkün olmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak oyun içerisine birçok ek özellik eklenmiş bulunmaktadır. Gece gündüz ayarları ve grafikler gözler görülür ilk özellikler olmaktadır. Ancak buna ek olarak oyun içerisinde daha birçok yenilik yapılmış bulunmaktadır.

  Age of Mythology download ile oyunda bulunan yeni özelliklerden biride hız özelliği olmaktadır. Bu yer alan özellik sayesinde başlama süresini kısaltma şansınız mümkün olmaktadır. Fakat bu özellik tam olarak çalışıyor denemez. Çünkü etkisini tam olarak gösterememektedir. Age of Mythology hayranları tarafından mutlaka oynanması gereken bir seri olmaktadır.


  Age of Mythology İndir

  Age of Mythology Extended Edition 2014 PC RELOADED Download

   

  Age of Mythology Extended Edition 2014 PC RELOADED Download

   


  Age of Mythology Download

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Age of Mythology Extended Edition, Age of Mythology, Age of Mythology full indir, Age of Mythology download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle