» » Jagged Alliance Flashback Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Jagged Alliance Flashback Full Download

  Jagged Alliance Flashback Full Download

  Jagged Alliance

  Strateji oyunları arasında yerini alan Jagged Alliance 1994 yılından gelen bir geçmişe sahip olmasına rağmen oldukça kaliteli ve oynanacak türden bir oyun olmaktadır. Oyunda bir savaş içerisindesiniz. İlk olarak yaşanacak olaylara karşı kendinize asker eğitiyorsunuz ve aynı age of tarzı gibi inşaat gibi ek işler yapıyorsunuz. Herhangi çatışma durumunda da askerleriniz ile düşmana karşı silahlar ile cevap veriyorsunuz.

  Jagged Alliance full indir basit ancak oynaması zevkli bir oyun olmaktadır. Oyunda zamanı çatışma haricinde hızlandırma şansınız bulunmaktadır. Ancak çatışma sırasında normal zamana eş değer olarak ilerleme gerçekleşmektedir. Sahip olduğunuz her askerin kendine has özellikleri vardır. Bunları oyun sırasında fark edeceksiniz. Zaman geçtikçe sürekli gelişmeye devam eden askerlerinizin sağ kalması oyunu devam ettirmeniz için gereken tek kural olmaktadır.

  Grafik gibi özellikleri üst kalite sayılmasa oyunda yer alan kurgunun sıkmadan ilerlemesi beğeni toplamasına neden olmaktadır. Jagged Alliance download ile oyuna tam sürüm olarak sahip olma şansınız bulunmaktadır. Strateji oyunu olarak sunulan oyunda eskisine göre ynei gelişmeler silahlar olmaktadır. Oyuncunun silah kullanımı ve yeni silah modelleri yenilenmiş bulunmaktadır. Harita olarak da yenilenen oyunda savaş ise aynı heyecan ile devam etmektedir.

  Jagged Alliance Flashback sistem olarak da düşük özellikler istemektedir. Oyun kurulu için 3 GB alan yerli olurken ramin 1 GB olması da oyunu çalıştırmak için yeterli olmaktadır. İşletim sistemi olarak Windows 8’de dahi sorunsuz bir biçimde çalışmaktadır. 8’e karşı oyun konusunda uyumsuzluk korkusu olsa da artık bu birçok oyunda aşılmış durumda olmaktadır. Windows 8 ile artık tüm oyunları sorunsuz bir şekilde direk çalıştırma şansınız bulunmaktadır. Sadece ilk piyasada yer aldığında bir uyumsuzluk yaşandı oda yeni çıkan bir işletim sistemi için normal olmaktadır.


  Jagged Alliance Flashback 

  Jagged Alliance Flashback Full Download

   

  Jagged Alliance Flashback Full Download

   

  Jagged Alliance Flashback Full Download

   


  Jagged Alliance Flashback İndir


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Jagged Alliance, Jagged Alliance full indir, Jagged Alliance download, Jagged Alliance Flashback

  Benzer makaleler:

  • Warmachine Tactics Reloaded Full DownloadBağışları sonucunda yapılan Warmachine Tactics kendi kategorisinde en iyisini yapmış gibi görülmektedir. Oyunda yaşananlar oldukça profesyonel olmaktadır.  
  • Lords of Xulima Reloaded DownloadMacera oyunu olarak tanıtımı gerçekleştirilen Lords of Xulima oyunu için bilgisayarınızda 2 GB alan ayırmanız gerekmektedir.  
  • Euro Truck Simulator 2 Full Downlod Tek Link indirTır simülasyon oyunu içerisinde trafik kurallarına uymadığınız takdirde ceza dahi yemektesiniz. Para kazanarak tırınızı güçlendirme şansınız da bulunmaktadır.  
  • Test Drive Unlimited 2 Full Download İndirAraba simülasyonu olarak yer alan oyuna full download ile sahip olma şansınız bulunmaktadır. Oyun genel olarak simülasyon olsa da yarış tarzı şehir içerisinde gezme imkanı da vermektedir. 
  • Age Of Empires 3 Full Download indirStrateji oyun arayanlar için tavsiye edilen Age Of Empires 3 oyunu İnternet erişimi olmadan oynanabildiği gibi istenilirse bilgisayar arası arkadaşlarınızlada oynanabilmektedir.  
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle