» » LEGO Batman 3 Beyond Gotham Proper RELOADED Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  LEGO Batman 3 Beyond Gotham Proper RELOADED Full indir

  LEGO Batman 3 Beyond Gotham Proper RELOADED Full indir

  LEGO Batman 3 Beyond Gotham

  Süper kahramanlar filmleri ile hayatımızda bir yere sahip olmaktadır. Şuan günümüzde bulunanların yanı sıra örümcek adam, Süpermen, Batman gibi birçok kahraman filmleri ile hayatımızda yer aldıktan sonra çizgi filmleri ile yine vazgeçilmezlerimiz oldu. Daha bilgisayar oyunları dahi çıkan kahramanlarımız için en son Lego Batman 3 oyunu çıkmış bulunmaktadır.

  Lego küçüklüğümüzde bildiğimiz bir oyun olmaktadır. Çizgi filmlerin lego tarzında yapıldığı firma tarafından lego tarzı Batman 3 oyunu yapılmış bulunmaktadır. Oyun içerisinde Superman gibi birçok farklı kahramanlar karşımıza çıkmaktadır. Oyun çizgi filmde yaşananlar benzeri olmaktadır. Karakteriniz şekil değiştirebilmektedir. Sahip olduğunuz silahlar ile düşmana karşı görev yapmaktasınız.

  Belirli olarak yapmanız gereken ise talimarlara uymak olmaktadır. Daha sonra sırası ile görevlerinizin gelmesi mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra yapılanlara ek olarak karşınıza çıkacak olan güç gibi bazı ekstraları toplamanız gerekmektedir.

  Batman 3 full download 7 GB gibi bir boyuta sahip olmaktadır. Ancak kurulum için 10 GB boş alan gerekmektedir. Windows’un Drectx10 versiyonu yüklü olan tüm sürümlerde sorunsuz çalışmaktadır. Sistem olarak 2 GB rame ek olarak 256 MB ekran kartı yeterli olmaktadır. Görsel olarak lego tarzı bir oyun olduğu için aşırı bir grafikselliğe sahip olmamaktadır. Yani orta seviye olan her cihazda çalışma mümkündür.

  Film olarak da karşımıza gelen oyunun isterseniz dizisini izlemeseniz bile filmini izlemekte yarar vardır. Film ile eş değer olarak yapılan bu oyunda ve filmde normal Batman filminde yer alan tüm karakterler yer almaktadır. Telefon kulübesinde kahraman olan Süperman gibi birçok süper kahramanda oyunda yer almaktadır. Zor anlarınızda bunlardan yardım almanız mümkün olmaktadır. Ancak asıl olarak tek başınıza gerçekleştirmeniz gereken önemli görevler bulunmaktadır. Bunlar oyuna başladıktan sonra sıra ile karşınıza gelmektedir.


  LEGO Batman 3 Full İndir

  LEGO Batman 3 Beyond Gotham Proper RELOADED Full indir

   

  LEGO Batman 3 Beyond Gotham Proper RELOADED Full indir

   

  LEGO Batman 3 Beyond Gotham Proper RELOADED Full indir

   


  LEGO Batman 3 Download


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Lego Batman 3, Batman 3 oyunu, Batman 3 full download, Batman 3 full indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle