» » Call of Duty Advanced Warfare Updates SP1&SP2 Full Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Call of Duty Advanced Warfare Updates SP1&SP2 Full Download indir

  Call of Duty Advanced Warfare Updates SP1&SP2 Full Download indir

  Call of Duty Advanced Warfare

  Call of Duty serisini bilmeyen bir bilgisayar oyuncusu bulunmaktadır. İlk serisinde beri sabit bir kullanıcıya sahip olan ve devamlı olarak kullanıcı sayısı yükselmeye devam eden oyunun 4’uncu serisi aralarında en iyisi olmaktadır. İlk serisi de o zaman ki döneme göre oldukça üst seviye olurken devamı olarak gelen seriler de devamlı olarak kendini geliştirdi. Ancak Call of Duty 4 Advanced Warfare hepsinden farklı olarak oldukça kaliteli grafiklere sahip olmaktadır. Oyun yine savaş üzerine fakat daha gelişmiş bir şekilde. Yeni gelişen teknolojiye uygun olarak yapılan oyun fragmanları ile bile artık başlamanız gerektiğini göstermektedir.

  Call of Duty 4 içerisinde henüz 2014 yılının Kasım ayında çıkmış olan Advanced Warfare full download kullanıcı ile bir araya gelmiş bulunmaktadır. Modern Warfare’ye göre daha gelişmiş olan oyun sistem özellikleri ile bu sever üst seviye sistem istemektedir. Oyunun download dosyası sadece 55 GB olmaktadır. Winows 7, 8, 8.1 sürümlerinin 64 bit versiyonunda sorunsuz çalışan oyun diğer işletim sistemlerinde sorun yaratmaktadır. Ayrıca oyunu oynamak için 1 GB ekran kartının yanı sıra 6 GB ekran kartı olması da gerekmektedir. DirectX 11 versiyonu ile oyunu çalıştırmanız mümkün olurken işlemci olarak en az i3 istemektedir.

  Oyun için Advanced Warfare Update güncellemesi size sunulmaktadır. Oyunun şuan için yeni çıkması nedeni ile henüz yayınlanmış bir Türkçe yama bulunmamaktadır. Tamamen gerçekmişçesine oynayacağınız oyun sanki filmlerden alınmış kesitleri oluşturmaktadır. İstenilen özellikler nedeni ile bilgisayarınızın üst seviye bir kaliteye sahip olması gerekmektedir. COD serisi bu seferki savaşta gelişmiş teknoloji ile birlikte mücadele etmektedir. Üst seviye grafikler ile oyunu bir film içerisinde yer alan karakter gibi oynamanız mümkün olmaktadır.


  Call of Duty Advanced Warfare Update

  Call of Duty Advanced Warfare Updates SP1&SP2 Full Download indir

   

  Call of Duty Advanced Warfare Updates SP1&SP2 Full Download indir

   

  Call of Duty Advanced Warfare Updates SP1&SP2 Full Download indir

   


  Call of Duty Advanced Warfare Güncelleme İndir


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Advanced Warfare full download, Advanced Warfare Update, Call of Duty 4, Call of Duty 4 Advanced Warfare

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle