» » Construction Simulator 2015 CODEX Full Download Crack indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Construction Simulator 2015 CODEX Full Download Crack indir

  Construction Simulator 2015 CODEX Full Download Crack indir

  Construction Simulator 2015

  Simulator oyunlar ilk başta size basit gelmektedir. Ancak buoyunlar gerçek ile eş değer bir biçimde yapıldıkları için oldukça eğlenceli ve keyif verir olmaktadır. Bu oyunumuzda ise inşaat yapmaktasınız. Size ait olarak karakteriniz ve size ait olan araçlar ile malzemeler alarak istediğiniz inşaatın kurulumunu gerçekleştirmeye çalışmaktasınız.

  Construction Simulator 2015 olarak karşınıza gelen oyun oldukça profesyonel olmaktadır. Oyun normal bir biçimde oynanabildiği gibi online olarak arkadaşlarınız ile ortak bir inşaat yaparak da oynanabilmektedir.

  Construction Simulator oyunu ilk başlangıçta profil oluşturma olarak karşımıza gelmektedir. Oyunda seçeceğiniz profil ile artık yapacaklarınıza başlıyoruz. Kendi adınız ile bir şirket sahibi oluyorsunuz. Artık bu şirket ile çeşitli inşaatlar yaparak paralar kazanacaksınız. Oyun size başlangıç olarak 50 bin Euro vermektedir.

  Kazanacağınız para ile şirketinize ait araçlar alarak inşaatlar yapacaksınız. Oyunda sahip olacağınız araçlar oldukça profesyonel bir şekilde gerçekçi olarak hazırlanmış bulunmaktadır ve kullanımları da oldukça gerçekçi olmaktadır. Oyunda bu neden ile başlangıç olarak araç kullanımında sorunlar yaşamanız mümkündür. Fakat zamanla alışınca kullanımız daha iyi bir hale gelecektir. Buda kaliteli bir sürüş yapmanıza neden olacaktır.

  Simulator oyunu olarak karşımıza gelen bu oyunu full olarak tam bir biçimde oynamanızı tavsiye etmekteyiz. Ancak tek gördüğümüz sorun oyun genellikle metinlerle kendini anlatmaktadır. Ancak şuan için Türkçe sürümü olmaması nedeni ile anlaşılması zor olmaktadır. Fakat zamanınız var ve kendinizi bu tarz bir oyuna kaptırmak istiyorsanız açıp kontrol etmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

  Oyun oldukça kaliteli olmasından dolayı biraz fazla özellik istemektedir. Daha doğrusu orta seviye bir cihaz istemektedir. Oyun için DrectX 9.0 gerekirken ram 4 GB ekran karıda en az 1 GB olmalıdır. Kurulum içinse 3 GB gibi bir alan yeterli olacaktır.


  Construction Simulator 2015 Download

  Construction Simulator 2015 CODEX Full Download Crack indir

   

  Construction Simulator 2015 CODEX Full Download Crack indir

   

  Construction Simulator 2015 CODEX Full Download Crack indir

   


  Construction Simulator 2015 İndir

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Construction Simulator 2015, Construction Simulator oyunu, Simulator oyunu, oyunlar

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle