» » Mario Forever v5.8b indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Mario Forever v5.8b indir

  Yazar: AzurrexeKategori: OyunlarTarih: 2-12-2014, 19:29

  Super Mario oyununu birçok kişi bilir. Tarihe adını yazdırmış olan oyunlardan bir tanesi. Şuanda da hala oynanmakta ve eminim ki gelecekte de bir hayli oynayan kişi olacak. Ancak çok önceden atari de oynardık biz. Sabahlara kadar başında durur, hem de uykusuzluktan tek gözümüz kapanmış bir şekilde oynardık. Yani Super Mario diyince benim gibi birçok kişi için akarsular duruyor. Şimdi sizlere klasikleşen Super Mario oyununun makyajlanarak yeni bir hale getirilmiş olan ve ayrıca ücretsiz olarak sunulan Mario Forever oyununu tanıtalım.

  Mario Forever v5.8b indir

   

  Evet, meşhur su tesisatçımız Super Mario’ya her zamanki gibi yine eşlik ediyoruz. Amacımız yine prensesi kurtarmak. Prensesi kurtarmak o kadar güzel gelirdi ki bize. Kurtarma operasyonunu başarılı bir şekilde tamamladığımızda sanki dünyayı kurtarmışız gibi bir duygu dolardı içimize. Mario Forever ise görsellik vb. gibi açılardan Super Mario’ya en benzer olan ve bir o kadar da iyi bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Bir önceki cümlemizden anlayacağınız üzere Super Mario üzerinden yola çıkarak geliştirilmiş olan en iyi mario oyunlarından bir tanesi Mario Forever.

  Her neyse bu makyajlanmış olan Mario Forever isimli oyunumuza geri dönelim; prensesi kurtarmak için yanardağ lavlarının dolup taşırdığı mağaralarda dolaşmak mı dersiniz, ölmeyi ve öldürmeyi bekleyen türlü türlü yaratıklarla uğraşmak mı dersiniz, Super Mario’yu bir türlü rahat bırakmayan azılı düşmanı King Bowser Koopa mı dersiniz… Yine bunlar oyunda bizi heyecanlandıracak.

  Mario Forever v5.8b indir

   

  Mario Forever v5.8b sürümünde gizli birçok bölüm bulunduğundan, prensesi başarılı bir şekilde kurtarabilmek için diğer mario oyunlarına göre çok daha hızlı ve çok daha dikkatli olmalıyız.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Super Mario oyunları, mario forever indir, mario forever v5.8b indir, super mario indir, mario forever4

  Benzer makaleler:

  • Capitalism II Tek Link indirCapitalism II 2001'de Enlight Studio tarafından geliştirilmiş, Ubisoft tarafından yayımlanmış, türünde tek olan ve birçok hayranı bulunan bir iş simülasyonu oyunudur.
  • Flappy Bird Bilgisayar Oyunu Full Download indirAndroid cihazlarda başlayan Flappy Bird çılgınlığının artık bilgisayar oyunu da çıkmış bulunmaktadır. Bu oyun ile artık rekor kırmak için uğraşmaya devam edebilirsiniz.   
  • Windows Super AIO v2 25in1 Ekim 2014 TURKCE GuncelMicrosoft Geliştirici Ağı (Microsoft Developers Network - MSDN)14 Ekim 2014'den öncesinde bulunan 1. güncelleme sürümlerinin önemli, kritik ve önerilen güncellemeleriyle değiştirilmiş, ekstra
  • Minecraft 1.8 İndirMinecraft, haritada kaybolmuş bölgeleri bulduğumuz, çeşitli yaratıklarla savaştığımız, birçok gizemi ortadan kaldırdığımız ve milyonlarca hayranı olan güzel bir oyun.
  • Championship Manager 01-02 Full İndirChampionship Manager efsane olan bir futbol menajerliği simülasyon oyunudur. Serinin en efsane, en sabit ve en hatasız oyunu olan Championship Manager 01-02 karşınızda..  
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle