» » Age Of Empires 3 Full Download indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Age Of Empires 3 Full Download indir

  Age Of Empires 3

  Bilgisayar oyunları her geçen gelişmeye devam ederken kullanıcı tarafından beğeni alan oyunlarda kendilerine yeni seri çıkarmaya devam etmektedir. Bunlardan biride Age Of Empires olmaktadır. Çıkardığı seriler ile oyuncuların beğenisi toplayan oyun son olarak çıkardığı oyuna devam niteliğinde Age Of Empires 3 olarak karşımıza gelmiş bulunmaktadır. Oyun genel olarak üst seviye bir yapıya sahip olmasa da strateji oyunu olarak en çok tercih edilenler arasında yer almış bulunmaktadır.

  Oyun ilk çıktığında beklenmeyecek bir şekilde Dünya genelinde oynanmaya başlandı. Öyle ki milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun farklı kullanıcılara hitap etmeye başlamış bulunmaktadır. Oyunun tutulma sebebi ise kullanıcıyı bıktırmaması olmaktaydı. Her oynayan oyuncu oyundan bıkmadan devamlı oynamak istemekteydi. Bu neden ile kısa sürede yayılamaya başlayan oyun giderek bilinen oyunlar arasında yer aldı.

  Oyun bir nevi savaş ve strateji oyunu olmaktaydı. Ancak Age Of Empires 3 full indir ile kendi köyünüzü giderek büyütme şansınız bulunmaktaydı. Çevrim içi olmadan da oynayabileceğiniz bu oyunda düşman ülke sayısı gibi ayarlamalar yaparak oyuna başlıyorusunuz. İsterseniz zaman ile gelişerek büyük bir ülke haline gelebilir yada direk savaşçılar yetiştirerek düşman ülkeye saldırabilirsiniz. Etrafınızda bulunan tüm düşman ülkeleri yenmeniz halinde oyun sonlanmış olacaktır. Ancak bilinmesi gereken bir durum vardı. Asker yetiştirmek için para, para için çalışmak, çalışmak için de köylü gerekmektedir. Direk olarak asker sayısını artırmak yerine Age Of Empires 3 download ile öncelikle görevlendirmek üzere köylü sayısını artırabilirsiniz. Ancak unutmayan sadece köylü de değil. Bunu kendiniz bir strateji belirleyerek ayarlamanız gerekmektedir. Oyunda asıl zevk veren nokta da bu olmaktadır. En iyisi yapmak için en iyi planı yaratmanız gerekir. Buda deneme yanılma yolu ile olmaktadır.


  Age Of Empires 3 Full Download

  Age Of Empires 3 Full Download indir

   

  Age Of Empires 3 Full Download indir

   

  Age Of Empires 3 Full Download indir

   


  Age Of Empires 3 İndir

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Age Of Empires, strateji oyunu, Age Of Empires 3 full indir, Age Of Empires 3 download

  Benzer makaleler:

  • Test Drive Unlimited 2 Full Download İndirAraba simülasyonu olarak yer alan oyuna full download ile sahip olma şansınız bulunmaktadır. Oyun genel olarak simülasyon olsa da yarış tarzı şehir içerisinde gezme imkanı da vermektedir. 
  • Mount and Blade Warband Osmanlı Modu Full DownloadOnline oyunlar arasında yer alan serinin Osmanlı modu çıkmış bulunmaktadır. Bu modül ile oyunu tamamen Türkçe oynama şansınız bulunmaktadır.  
  • NFS Most Wanted Full Download Crack indirNeed for Speed olarak tanıdığımız oyunun Most Wanted versiyonu 2 GB indirme olarak alternatifleri ile birlikte yayınlamış bulunmaktadır. İstediklerinizden biri ile indirme şansınız bulunmaktadır.
  • Mound Blade Warband Full Download indirOnline oyunlar arasında yer alan bu savaş oyunu tercih edilenler arasında yer almaktadır. Mound Blade Warband 2010 yılından beri 100 binden fazla kullanıcısı ile oynanmaya devam
  • Counter Strike 1.8 Full Türkçe indir DownloadSavaş oyunları arasında yer alan Counter Strike savaş ve strateji kategorisinde kullanıcılar ile bir araya gelmektedir. Counter Strike oyunu full download Türkçe olarak yayınlanmış
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle