» » Far Cry 4 + Crack Full İndir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Far Cry 4 + Crack Full İndir

  Yazar: AzurrexeKategori: OyunlarTarih: 17-11-2014, 23:19

  Ubisoft tarafından geliştirilen FPS oyun türündeki Far Cry serisinin 4. oyunu Far Cry 4 karşınızda ve bu oyundaki ana karakterimiz Ajay Ghale'dır. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için geliştirilmiş olan oyun Far Cry 4 hayranlarının ve seriye yeni başlamış olan oyuncuların ilgi odağı oldu.

  Far Cry 4 + Crack Full İndir

  Far Cry 4’ün Oyun değerlendirmesi yapan birçok platform tarafından yüksek puanlar aldığını ve en düşük puanın 10 üzerinden 8 olduğunu siz değerli okurlarımıza bildirerek oyun hakkında bilgi vermeye başlayalım.

  Grafiklerin bir önceki seriden farklı olduğunu söylemek zor fakat çok az bir oranda geliştirilmiş olduğunu söylemeden geçmeyelim. FPS türündeki her oyunun bir hikâyesi olmak zorundadır ve Far Cry 4'ün hikâyesi Himalayalarda bir ülkede geçmektedir. Önceki serilerde olduğu gibi birçok silahımız mevcut. Oyuna asıl damgasını vuran gerçekçilik özelliği olduğunu rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki bunu da eklemiş olduğumuz görüntülerden açık bir şekilde görebiliyorsunuzdur.

  Far Cry 4 + Crack Full İndir

  Far Cry 4 ile gelen yeni eklenen özelliklerden bahsedecek olursak; tırmanabiliyoruz, yamaç paraşütü yapabiliyoruz ve değişik türde hayvanlar bulunmakta. Bu yeni özellikler ile grafikler birleşince harika bir oyun deneyimi yaşayacağınızdan emin olun.

  Öncelikle SPOİLER yazalım ki, oyunu oynamadan önce bu paragrafı okumaya devam etmeyin. Far Cry 4'ü 30 dakikada bitirenler var. Bu da Far Cry 4'ün daha başlamadan bittiğini gösteriyor. Bu durumu yaşayan birçok oyuncunun ise büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını hepimiz düşünebiliyoruzdur.

  Far Cry 4 + Crack Full İndir 

   

  İNDİR

  Part 1
  Part 2
  Part 3
  Crack

   

  İNDİR(ALTERNATİF)

  Part 1
  Part 2
  Part 3
  Crack

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Far Cry 4 indir, Far Cray crack indir, Far Cray full indir, fps oyunu indir, en yeni fps oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle