» » Supreme Ruler Ultimate Tek Link İndir - [SKIDROW]
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Supreme Ruler Ultimate Tek Link İndir - [SKIDROW]

  Yazar: AzurrexeKategori: OyunlarTarih: 17-11-2014, 21:14

  Supreme Ruler Ultimate, BattleGoat Studiosfirması tarafından yayınlanmış bir savaş-strateji oyunudur. Oyunu oynarken kendinizi yakın tarihimizdeki gerilim ve krizleri yeniden yaşarmış gibi bir atmosferde bulacaksınız.

  Supreme Ruler Ultimate Tek Link İndir - [SKIDROW]

  Oyun geliştiricilerinden Lead Designer ve David Thompson, 2000 yılında bu iş için kurdukları stüdyoda o zamandan bu yana Supreme Ruler Ultimate oyunu üzerinde çalıştıklarını söylediler ve durum böyle olunca oyunun kalitesini biraz da olsa kafamızda canlandırmış bulunuyoruz fakat yine de oyuncuların gözüne çarpan eksiklikleri kendilerine bildirmelerini rica ettiler.

  Supreme Ruler Ultimate’te başarıyı elde edebilmek için ekonominizin iyi bir seviyede olması gerekiyor. Grafiklerinden bahsedecek olursak eğer iyi bir donanıma sahipseniz müthiş bir oyun deneyimi yaşayacağınızı rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Ayrıca 3 boyutlu hiçbir görsel olmamasına rağmen kendisine birçok hayran kazandırmıştır. Bunu göz önünde bulundurarak Supreme Ruler Ultimate’i oynanması gereken oyunlar listesine ekleyebiliriz.

  Supreme Ruler Ultimate önceki sürümlerin hikâyelerini, kampanyalarını, senaryolarını ve özelliklerini içerdiği için birkaç sene önce çıkmış olan Supreme Ruler'ı oynamamış olmanız size herhangi bir eksi katmayacaktır. Dolayısıyla bunlar da göz önünde bulundurularak oyun, yeni kullanıcıların rahat bir şekilde adapte olmasını sağlamak düşüncesiyle hazırlanmıştır.

  Supreme Ruler Ultimate Tek Link İndir - [SKIDROW]

  Supreme Ruler Ultimate’in konusu ise insanlık tarihinde derin izler bırakan İkinci Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş. Şunu da belirtmeden geçmeyelim, Supreme Ruler olmak için savaş stratejinizi çok iyi belirlemeniz gerekmektedir.

   

  İNDİR

  İNDİR
  (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Supreme Ruler Ultimate, Supreme Ruler Ultimate full indir, en yeni strateji oyunları, yeni savaş oyunu indir, Supreme Ruler Ultimate indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle