» » Call of Duty Advanced Warfare + Crack (CODEX)
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Call of Duty Advanced Warfare + Crack (CODEX)

  Yazar: AzurrexeKategori: OyunlarTarih: 16-11-2014, 00:32

  Call of Duty 2003'te ilk defa Activision oyunu ile kullanıcıyla tanışarak FPS severlerin büyük bir ilgi odağı olmuştu. Advanced Warfare ise serinin 11. yani şuan için son oyunu niteliğini taşımakta. FPS hayranları bu kadar büyük boyutu bulunan bir oyunun kısa bir sürede bittiğini ve bu durumdan hiç hoşnut olmadıklarını, oyunun dozunu kaçırdıklarını ve eski sürümleri yeni sürümlere değişmeyeceklerini söylemekteler. Daha fazla uzatmadan Call of Duty Advanced Warfare oyunu hakkında bilgi vermeye başlayalım;

  Call of Duty Advanced Warfare ile seride bir ilk yapılmış, olaylar 2054'te yani günümüzden 40 yıl sonrasında geçiyor. Tarih 2054 olunca doğal olarak teknoloji bir hayli ilerlemiş oluyor ve oyuna bambaşka bir hava katıyor. Teröristler ise her zamanki gibi başrolde yer almaktalar. Teknolojinin gelişmiş olduğunu söylemiştik, durumun böyle olması bize olağanüstü güçler kazandırıyor. 40 yıl sonrası için düşünmüş olduğumuz teknoloji oyunla müthiş bir şekilde bütünleşmiş.

  Call of Duty Advanced Warfare + Crack (CODEX)

  Hikâyeden bahsedecek olursak CoD Advanced Warfare'da Aksiyonlu ve dramatik bir açılış, kahraman olma aşaması, ihanet gibi bilinen şeyler güzelce kurgulanmış. Grafik olarak ise CoD serisinin en yüksek kalitesi olan oyununun Advanced Warfare olduğunu fazlasıyla rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Zaten sıkılma yaşamadan akışı sağlayan asıl şey oyundaki görsellik. Sesler için ise iyi bir ses sisteminiz var ise komşularınız "savaş çıktı" diye düşünebilirler, böyle dediğimiz için seslerin ne kadar iyi olduğunu anlamışsınızdır.

  Call of Duty Advanced Warfare + Crack (CODEX)

  Call of Duty Advanced Warfare, serinin adına yakışır muhteşem bir oyun.

  Call of Duty Advanced Warfare + Crack (CODEX)

   

   

  İNDİR

  Part 1
  Part 2
  Part 3
  Part 4
  Part 5
  Part 6
  Part 7
  Part 8

  CRACK

  İndir

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Call of Duty Advanced Warfare, CoD Advanced Warfare indir, CoD Advanced Warfare crack, fps oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle