» » Football Manager 2014-RELOADED İndir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Football Manager 2014-RELOADED İndir

  Yazar: AzurrexeKategori: OyunlarTarih: 13-11-2014, 19:52

  Football Manager, Sports Interactive firması tarafından geliştirilmiş, SEGA firması tarafından yayınlanmış bir futbol menajerliği simülasyon oyunudur. Her oyun serisinde olduğu gibi Football Manager serisinin yeni oyunu Football Manager 2014'te de daha gerçekçi olma yolunda yapılmış bir sürü yenilik var.

  Football Manager 2014-RELOADED İndir

  Football Manager 2014’te birçok takımın lisansı alınmasına rağmen bazı takımların forma lisansları alınamamış durumda. Bu durum biraz can sıkıcı oluyor ancak gelen yeniliklerle uğraşmaya başlayınca bunu pek umursamayacağınız için herhangi bir problem teşkil etmiyor.

  Menüde yer alan mesajlar kısmından basın toplantısı düzenleme, bir oyuncuyla sözleşme imzalama gibi istediğiniz her türlü işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede Football Manager 2014’te işlemlerinizi daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapabilmektesiniz. Taktik kısmı biraz farklı olduğu için başta kendinizi taktik olarak kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Fakat oyunu birkaç kez oynadıktan sonra bu durumun pekte farklı olmadığını görmenizle birlikte taktik değişikliğinin hızlı bir şekilde yapılması sizi memnun edecektir.

  Football Manager 2014-RELOADED İndir

  Topun sürekli direkten dönmesi ve birbiriyle aynı olan basın toplantıları sizin canınızı sıkacaktır. Açıkçası Football Manager 2014, önceki versiyonlarından çokta farklı bir şey yapmıyor. Getirilen yeniliklerle yeni bir oyun olduğu hissediliyor fakat Football Manager serisinin en iyisi olduğunu söyleyemeyiz. FM beklentileri biraz da olsa karşıladı, o da bambaşka bir mesele.

  Oyunu oynayıp oynamamanız konusunda tavsiye verecek olursak; eğer Football Manager’ın eski versiyonlarından bir şekilde sıkıldıysanız, Football Manager 2014’e başlamanızın hiçbir anlamı olmayacaktır.

   

   

  İNDİR

  İNDİR
  (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Football Manager 2014, Football Manager 2014 full indir, futbol menajerlik oyunu, en yeni Football Manager, menajerlik oyunu simülasyonu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle