» » Farming Simulator 15 - CODEX Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Farming Simulator 15 - CODEX Full indir

  Yazar: AzurrexeKategori: OyunlarTarih: 12-11-2014, 19:56

  Farming Simulator serisi çiftçilik yapabileceğiniz bir tarım simülasyon oyunudur. Her yeni oyununda daha da geniş bir çiftçilik rolünü kapsayan ve sürekli yeniliklerin geldiği serinin en yeni oyunu Farming Simulator 15'te de durum böyle, ayrıca ağaç kesme işine de giriyorsunuz.

  Farming Simulator 15 - CODEX Full indir

  Farming Simulator 15için tam bir köy havası yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Köyüne sık sık gidip görenler bilir ki orada her zaman yapılması gereken bir iş vardır ve köy denildiğinde ilk akla gelenler temiz hava, ağaçlar, hayvanlar ve çiftçilik işlerdir. İşte bu duyguları yaşamayı seviyorsanız Farming Simulator 15 oyunu tam size göre.

  Farming Simulator 15’i inceleyecek olursak ilk önce 16 oyuncuya kadar multiplayer desteği verdiğini söylemek istiyorum. Bu büyük bir özellik, düşünsenize 16 arkadaşınız ile oynamayı; bize o duyguları daha da iyi yaşatacaktır. Ayrıca kullanabileceğimiz 140 adet makine var fakat eğer oyunu klavye ve fare ile oynuyorsanız bazı makinelerin kullanımı bir hayli uğraştırıcı. Joystick ile oynuyorsanız kullanımı daha kolay oluyor. Grafik olarak ise serinin diğer oyunlara göre bir hayli iyi ve daha bir gerçekçi. En iyi grafiğe sahip olan simülasyon oyunlarından bir tanesi olduğunu söylemek zor değil.

  Farming Simulator 15 - CODEX Full indir

  Farming Simulator 15’te oyuna ilk girdiğimizde ekili vaziyette olan küçük bir tarlamız oluyor. Tarlamızı geliştirmeye yarayacak birkaç tane de aracımız oluyor. Serinin bu oyunda bizim için olan en büyük yenilik ise Farming Simulator 15 ile Türkçe dil desteği sunulması oluyor.

   

  İNDİR

  İNDİR
  (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Farming Simulator 15, Farming Simulator 15 indir, tarım simülasyon oyunu, tarım simülasyon oyunu indir, en yeni simülasyon oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle