» » Hellraid Bu Seferde 2015'e Ertelendi ( inceleme )
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Eylül 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Hellraid Bu Seferde 2015'e Ertelendi ( inceleme )

   

  Hellraid Bu Seferde 2015'e Ertelendi ( inceleme )

   

  Oyunlarda yeni nesle geçme isteği giderek artmaktadır. Öyle 2013’de çıkması beklenen Hellraid önce 2014’ertelendi ancak daha sonra daha da geliştirmek adına 2015’e ertelediklerini duyurdu. Çıkış tarihi olayına girmeden önce oyun için yaptığımız geniş kapsamlı araştırmada şuan için elde edebileceğimiz bilgiler yer alıyor.

   

  Oyunun yapımcıları Dead Island ile tanıdığımız kişilerdir. Dead Island seri olarak karşımıza gelmeye devam etmekteydi. Belki yapımcılar art arda oyun çıkarmayıp ellerinde olan Hellraid’i tam olarak geliştirdikten sonra kullanıcıya sunmak adına bu tür ertelenmeyi tercih etmiş olabilir ancak bu kadar erteleme sonrasında hatasız bir oyun karşımıza çıkaracak olmaları gerekmektedir.

   

  Hellraid Bu Seferde 2015'e Ertelendi ( inceleme )

   

  Oyun korku türüne girmektedir. Yaşadığınız bölgede cehennemden çıkan yaratıklar bulunmaktadır. Bunlar ile savaşmak için özel yetenek değil ancak cesaret istemektedir. Yani savaşçı olarak cehennemin ordusu ismi takılan bu yaratıklar ile mücadele ediyorsunuz. Hellraid oyunu korku sevmeyen için itici olmamalıdır. Çünkü oyun korku ile savaşın bir araya geldiği hoş bir hikayeye sahip oluyor.

   

  Oyun içerisinde mücadele ederek yakın dövüş tekniklerini de, büyüleri de ve gelişmiş silahları da görebilmektesiniz Bunlar oyunda daha da geliştirilerek karşımıza sunuluyor. Ara olarak belirtmek gerekir ki oyunun en son hali firma tarafından bir tanıtım videosu ile yayınlandı. Son olarak o videodan incelemeler ile size bilgi vereceğiz. Ancak oyun hakkında ufak bilgiler vermeye devam edecek olursak PC, Xbox ve PS için çıkacak olan oyun beklenmeye değer türden olacak gibi görülmektedir. Sahip olacağınız karakteri mücadele sırasında geliştiriyor ve aynı zamanda silahlarınıza da aynı şekilde geliştirerek daha iyi hale getirebiliyorsunuz. Online oyun keyfi sayesinde süresiz bir eğlence sunacak oyunun online mantığı ise merak ile beklenmektedir.

  Hellraid Bu Seferde 2015'e Ertelendi ( inceleme )

   

  Oyun için 2013 yılında bir tanıtım videosu yayınlanmıştı. Fakat bunun ardından 2015 için yayınlanan video ile firma iyi ki beklemiş diyoruz. Hellraid indirmek için sistemimizin oldukça yüksek özelliklere sahip olması beklenecek gibi durmaktadır. Son zamanlarda 50 GB alan isteyen oyunlar sonrasında Hellraid hangi özellikleri isteyerek karşımıza çıkacak bilinemez.

  Dediğimiz gibi oyun ilk başta PS3, Xbox 360 ve PC için 2014 yılında çıkacak şeklinde duyurulmuştu. Fakat bana göre Dead Island serisine odaklanarak düşük kalitede yaptıklarını düşündükleri oyunu yeni nesle uyarlayıp 2015 çıkarma kararı aldılar. Oyun bu şekilde PS4 ve Xbox one de oynanabilir tür olarak karşımıza gelecektir.

   

  Hellraid Bu Seferde 2015'e Ertelendi ( inceleme )

   

  Hellraid’i yeni nesle taşımak için 20 kişilik bir ekip uğraşıyor. Ekip de yer alan bir kişi tarafından yapılan açıklamada oyun sadece yeni nesle uygun şekilde çıkarılacak. Yani PS3 ya da Xbox 360 değil de direk olarak PS4 ile Xbox one da oynanacak şekilde yayınlanacak. Tabili bilgisayarda da oynamak mümkün oluyor. Firmanın böyle bir duruma karar verme sebebi ise oyun için yeni nesil gelişmelerinin daha uygun olmasıdır. Oyunun PC versiyonun daha gelişmiş olarak sunulacağı haberi ise bilgisayardan oyun oynamayı tercih edenler için sevindirici olsa da bu derece kaliteli olarak karşımıza gelmesi beklenen oyunun sistem özellikleri olarak da oldukça yüksek isteklerde bulunması ihtimali yer almaktadır.

   

  Artık Hellraid 2015 olarak beklediğimiz oyun aslında yayınlanan görseller ile kalitesi göstermeye başladı. Karşımıza FPS ve multiplayer oyun tercihi ile çıkacak olan oyunda iki farklı seçenek yer almakta. Bunlardan biri klasik hikaye yani oyunda belli görevler içerisinde ilerleyerek oyunun sonunu getirmeye çalışacaksınız. Bu oldukça keyifli bir maceranın başlangıç aşaması ancak bunun yanı sıra isterseniz 4 kişilik bir ekip kurarak düşmanlar ile savaşabilirsiniz. Bu kısımda online oyun sevenler için ve özellik ile aynı evde bulunanlar için oynanması yüksek tür olmaktadır. Online oyun şansı sayesinde oyun kısa süreli başladım bitti olarak karşımıza gelmiyor süresiz olarak online keyfi ile oyuncusu ile buluşmaya hazırlanıyor.

   

   

  Hellraid Bu Seferde 2015'e Ertelendi ( inceleme )

   

  Şimdi oyun için son yayınlanan videoyu direk olarak aşağıda izleme şansınız bulunmaktadır. 21 dakika süren inceleme firma tarafından yayınlanmış bulunmaktadır. Bizlerde bu videoyu izleyerek sizlere kendi fikirlerimizi ileteceğiz.

   

  İlk olarak oyun beklemeyi hak etmiş gibi görülüyor. Oyunda etraftaki grafikler oldukça kaliteli olmaktadır. Ağaç gölgeleri, bitkiler ve güneşin geldiği bölümlerdeki kalite ilk başlangıç da direk olarak fark edilmektedir. Karşımıza çıkan üç iskelet ile savaşmamızı ele alacak olursak oyunda gelen darbelere kılıcınız ile müdahale etmeniz oldukça hoş olmuş ve keyif verici olmaktadır. Alacağınız darbeleri atikliğiniz ile korumanız mümkündür. Kullanabileceğiniz silah türleri bir menü olarak karşımıza bulunmaktadır. Buradan seçimler yaparak oyunda ilerleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan yaratıklar ile savaşarak ilerlemeye devam etmektesiniz. Bulduğunuz sandıkları açarak altın veya farklı güçler kazanmaktasınız. Bunları fark etmeniz için etrafa dikkatlice bakmanız gerekmektedir.

  Hellraid Bu Seferde 2015'e Ertelendi ( inceleme )

   

  Hellraid incelemesinde
  büyü özellikleri de itici gelmemektedir. Gayet keyif alır biçimde kullanıcıya sunumu yapılmış bulunmaktadır. Gördüğümüz kadarı ile bir tanesi düşmanınızı dondurmanızı sağlamaktadır. Onu hareketsiz hale getirdikten sonra büyünün etkisi geçmeden diğer silahınız ile yok etme şansınız bulunmaktadır. Kalkan sahibi olarak darbelerden korunma şansınız yükselmektedir. Bir elinizde balta diğer elinizde kalkan ile kendinizi gerçek bir eski zaman savaşında hissediyorsunuz. Oyunu korku olarak ele almıştık ancak korku deme sebebiz farklı yaratıkların bulunması olmaktadır. Yoksa çok ürkütücü bir durum ile karşılaşmadık. Karakterinizi açılan menü ile tamamen geliştirebiliyorsunuz. Sahip olacağınız güçleri kullanmayı tam anlamı ile öğrendiğinizde otun daha eğlenceli hale gelerek kendine bağlamaktadır.

   

  Yapılan incelemeler sonucunda Hellraid şuan için grafik olarak sorunsuz karşımıza gelmektedir. Ufak tefek hataların oyun yayınlandıktan sonra çıkacağını tahmin etsek de keyifli bir grafiği bulunmaktadır. Buna ek olarak oynanış tarzı da sıkmadan ilerlemektedir. Çıkış tarihi ile tekrar karşınızda olacağız ancak şuan için bize göre oyun 100 üzerinden 93 olmaktadır.

   

  Hellraid Bu Seferde 2015'e Ertelendi ( inceleme )

   


  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Hellraid, Hellraid oyunu, Hellraid 2015, Hellraid pc versiyonu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle