» » F1 2014 - Formula 1 Oyun İncelemesi
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  F1 2014 - Formula 1 Oyun İncelemesi

  F1 2014 - Formula 1 Oyun İncelemesi

   

  Bilgisayar oyun denince akıllara sadece savaş ve aksiyon türü değil yarış da gelmektedir. Yarış oyunları konsolda oynandığı zaman da oldukça iyi olabilmektedir. Ancak aynı zevki klavyeden de almak mümkün olmaktadır. Yarış kategorisi altında da sayısız oyun bulunmaktadır. Formula ise normal yarış oyunlarından ayrı tutulmaktadır. Formula 1 olarak karşımıza gelen 2014 oyunu oyuncuların merakını artırmış bulunmaktadır.

  Eski seriye göre büyük yenilikler beklenirken bunu ara yüzde görmemiz pek mümkün olmamaktadır. Formula 1 2014 ile gerçek hayata uygun şekilde ayarlamalar yapmanız mümkün olmaktadır. Yani hava durumuna göre uygun araç seçimi yaparak ilerlemeniz gerekmektedir. Oyunun kontrol ayarlarını kendinize göre kesinlik ile yapmanız gerekmektedir. Bunun nedeni direk olarak başlamanız halinde kontrollerin neredeyse yapay zeka tarafından yapılması olmaktadır. Ayarları standart haricinde kendi manuel ayarınıza alarak daha keyifli vakit geçirmeniz mümkün olmaktadır.

  F1 2014 - Formula 1 Oyun İncelemesi

   

  Formula 1 2014 oyunu karşımıza geldikten sonra kariyer modunu açmanız tavsiyemiz olmaktadır. Bu kendinizi geliştirmeniz ve gerçek oyun tadını almanız için en iyisi olmaktadır. Bodoslama öylesine yarış yapmak yerine en iyi şekilde yarış yaparak kendinizi geliştirmektesiniz.

   

  Oyunda tek gördüğümüz eksiklik yapay zekanın azizliği olmaktadır. Formula 1 indir ile zor bir yarış olması gerekirken an an yaşanan saçma durumlar sizi direk lider yapmaktadır. Zorluk seviyeniz yüksek olsa da bu tür hataları görmeniz mümkün olmaktadır. Yani yarışta rakibiniz sizin yol vermemesi gerek gibi seviyesini korusun fakat bu pek mümkün olmayarak rakip size direk yol vermektedir. İşte bu yapak zekanın azizliği olmaktadır.

   

  F1 2014 - Formula 1 Oyun İncelemesi

   

  Formula 1 2014 indir oyuna sahip olmanız ise yine gerekmektedir. Her ne kadar yapay zekanın azizliği olsa da oyunda gösterilen kalite oldukça iyi olmaktadır. Oyunda pist ve araç sayısı da yüksek olmaktadır. Bu neden ile sıkılmanız pek mümkün olmamaktadır.

   

  Oyunda grafikler ne çok kötü ne çok iyi ancak 2013 serisine göre yüksek değişiklikler olmaması ümitleri kırmış durumda olmaktadır. Fakat yine de Formula 1 full indir yarış sevenler için tercih edilir olmaktadır. Umarız ki önümüzdeki serilerde artık oyun kendini grafik yönünde de geliştirmeye başlayacaktır.

  F1 2014 - Formula 1 Oyun İncelemesi

   


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: formula 1, formula 1 2014, formula 1 indir, formula 1 full indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle