» » Avatar The Legend of Korra Oyunu inceleme
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Avatar The Legend of Korra Oyunu inceleme

   

  Ekranlarda çizgi dizi olarak izlediğimiz The Legend of Korra bu sefer oyun olarak karşımıza gelmiş bulunmaktadır. Nickelodeon sayesinde tanıştığımız çizgi dizi yayınladıkları ile beğeni toplayan bir kanal olmaktadır. Kaliteli yayımları ile her yaştan kesime hitap etmesi neden ile izlenen kanal olmaktaydı.

  Avatar olarak tanıdığımız dizi ekranlarda üç sezon yer aldı. Ve her serisi ile de beğeni toplayarak her yaştan kesime hitap etti. Kullanıcı karşısına yarım bir şekilde sunulan oyun istenilen karşılığı alamamış gibi görülmektedir. Ancak Avatar hayranları tarafından oynanabilecek bir tür olarak karşımıza gelmiş bulunmaktadır.

  Avatar The Legend of Korra Oyunu inceleme

  The Legend of Korra Full İndir

  The Legend of Korra indir ile oyuna sahip olup deneme şansınız bulunmaktadır. Oyunda ilk olarak eğitim almaktasınız. Konu olarak 3 sezon süren dizinin ikinci sezonun sonundan başlayarak karşımıza gelmektedir. Oyunda çizgi grafik kullanılmış bulunmaktadır. Fakat en göze batan durum düşmanların sizin savaş hareketlerine karşı yaptıkları etkileyici olmayan hatta saçma hareketleri olmaktadır. Oyunun hikaye işleyişinde de sorunlar olduğu kabul edilir bir durum olmaktadır.

  Avatar The Legend of Korra Oyunu inceleme

  Genel olarak sahip olduğu grafik kullanıcıları memnun ediyor fakat The Legend of Korra downloadsonrası oyunun savaşçısına karşı yaptığı hareketler amatör kalmaktadır. Oyuna eşlik eden sesler de oldukça kaliteli olarak karşımıza gelmektedir. Avatar izleyenler güç alma gibi durumların olduğunu bilmektedir. Oyunda sizin sahip olduğunuz güçler çalınmaya çalışmaktadır. Bunları koruyarak bükme gücüne sahip olmak için mücadele etmektesiniz.

  Avatar denilince hemen akla özel güç filan gelmektedir fakat oyunun başında bu mümkün olmamaktadır. Normal bir dövüş oyunu gibi düşmanlara karşı kavga etmektesiniz. Bu ilk olarak sıkıcı gelebilmektedir. Ancak The Legend of Korra oyunu boyunca güçlere sahip oldukça keyif artmaktadır.

  Avatar The Legend of Korra Oyunu inceleme

  Bu şekilde devam eden oyunca amaç güçlerini geliştirmek ve bunu yaparken kötü güçler ile mücadele etmek olmaktadır. Dövüş sırasında yapmanız gerekenlere alışmanız biraz zaman alacaktır ancak bu oldukça keyifli bir vakte dönülecektir. Zaten dövüş üzerine kurulu olan oyunda her şeyi tam olarak öğrenip The Legend of Korra full ile güçlerinize de tam sahip olduktan sonra oldukça keyifli vakitler geçirmeniz mümkün olmaktadır.   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: The Legend of Korra oyunu, The Legend of Korra full, The Legend of Korra, The Legend of Korra download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle