» » Mount & Blade Viking Conquest DLC PC Oyunu İnceleme
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Mount & Blade Viking Conquest DLC PC Oyunu İnceleme

  Mount & Blade Viking Conquest DLC PC Oyunu İnceleme

   

   

  Türk firmaları tarafından yapılan oyunlar kullanıcılar tarafından daha çok oynanmak istemektedir. Sebebi ile bir Türk firmasının ortaya çıkardığı oyunu merak etmek olmaktadır. Mount and Blade bu oyunlardan biri olmaktadır. Karı koca olan eşlerin sahibi oldukları Tale World firması tarafından yapılan oyun ilgi görmeyi başarmaktadır. Öyle ki oyuncuları tarafından yapılmış bölümü dahi bulunmaktadır. 2011 yılında dünyada en iyi 100 oyun arsında dahi girmiş bulunmaktadır.

  Savaş kategorisinde karşımıza gelen oyun aslında tam sürüm olarak uzun süredir karşımıza gelmemektedir. Fakat firma tarafından gelen DLC’ler ile oyun değiştirilip daha keyifli hala getirilmektedir. Yani sürekli olarak yenilenmesi nedeni ile Mount and Blade uzun soluklu bir oyun olmaktadır.

   

  Mount & Blade Viking Conquest DLC PC Oyunu İnceleme 

   

  Oyun için son gelen DLC ise Vikin Conquest olmaktadır. 21 krallığın bulunduğu oyunda gerçek tarih isimlerini görmenizde mümkün olmaktadır. Oyunda Viking efsanesinde yer alan 200 karakter bulunmaktadır. Bu oldukça uğraş isteyen bir konu olmaktadır. Bu kadar emek harcanan oyunu Mount and Blade indir yapıp denemeniz gerekmektedir.

  Oynanış olarak da sizin tercihinize bağlı olarak ilerleyen oyunda tek bir karakteri yönlendirerek savaşın içerisinde yer alma şansınız bulunmaktadır. Ancak bunun yanı sıra Mount and Blade download senorya modu ile de kullanıcı karşısına gelmektedir. Geniş bir haritada görev yapmak da ve kendi kurduğunuz ordu ile savaşlara girmektesiniz. Lider olarak onlara ne yapmaları gerektiğini söyleyerek savaşa giriyorsunuz.

  Oyunun serisi Vikingler olmaktadır. Yani denizde de savaşacağımız Mount and Blade Viking Conquest de detaylara da önem verilmiş bulunmaktadır. Denizin ortasında gemilerin arasında geçen savaşta yağmurunda başlaması görsel zevkinde başlaması anlamana gelmektedir. Denizin ortasında gemiler arasından atlayarak savaşıp ayrıca kötü hava durumu ile de mücadele etme oldukça profesyonel olmaktadır. Mount and Blade multiplayer şansıda oyunu daha keyifli yapmaktadır.

  Mount & Blade Viking Conquest DLC PC Oyunu İnceleme

  Dediğim gibi oyun çıkarılan DLC’ler ile devam etmektedir. Son oyun için gelen bu DLC oyunun hikayesini uzayarak daha keyifli olmasını sağlamaktadır. Ancak eski oyuna DLC gelmesi nedeni ile grafiklerde eksikler görmek mümkün olmaktadır. Bunun sebebi ise hala eski sistemlerin kullanıyor olması olmaktadır. Oyun için yeni tam sürüm çıkarılması kullanıcılar tarafından beklenmektedir.

  Mount & Blade Viking Conquest DLC PC Oyunu İnceleme

      

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Mount and Blade, Mount and Blade download, Mount and Blade multiplayer, Mount and Blade Viking Conquest

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle