» » Game of Thrones Episode One - Iron From Ice İnceleme
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Game of Thrones Episode One - Iron From Ice İnceleme

   

  Game of Thrones Episode One - Iron From Ice İnceleme

   

   

  Dizisi ile dünyada milyonlar kitleye sahip olan yapım oyunu ile de kullanıcı karşısına çıkmaktadır. Ancak oyun olarak fark dizide yer almayan bölümleri olmasıdır. Game of Thrones kitabında yer alan ancak dizide yer almayan birçok nokta oyunda karşımıza gelmektedir. Başlangıçta hayranlık ile izleyeceğiniz açılış sonrasında oyunun içerisinde kendinizi bulmanız mümkün olmaktadır. Son çıkan oyunlarda üst seviye grafik sonrası Game of Thrones grafiği ne yazık ki etkileyici olmamaktadır. Daha doğrusu oldukça kaliteli fakat dediğim gibi diğer oyunlardan aşağıda kalmaktadır. Açılış sahnesinin etkisini atlatmadan oyuna direk başlamamak elde olmamaktadır.

   

   

  Game of Thrones Episode One - Iron From Ice İnceleme

   

  Game of Thrones Full İndir

   

   

  Konu olarak tam açıklık vermememiz siz oyuncular için yararlı olmayıp tepki almamıza neden olabilir çünkü oyun bildiğiniz biz dizi tadında ilerlemektedir. Game of Thrones indir ile oyuna sahip olup başlamanız sizin için en iyisi olacaktır. Kesinlik ile iyi diyebileceğiniz oyunda yer alan kusurlar eğer dizinin hayranı iseniz otomatik olarak fark edilmeyecek seviye olmaktadır. Sadece diziyi izleyip kitabı okuyamayanlar içinde birçok sürpriz bulunmaktadır.

  Heyecan ile başladığımız serüvende asıl olarak yönettiğimiz karakter haricinde birçok farklı görevler farklı karakterleri de yönetmekteyiz. Bu Game of Thrones download olarak alıştığımız bir durum olmaktadır. Ses olarak da dizi ile eş değer müzikleri duymanız mümkün olmaktadır. Dizide yer alan kaliteli müzikler burada da karşımıza gelmektedir.

  Oyun sırasında karakteriniz ile etrafı dolanarak gerekli gereçleri bulmaya çalışıyorsunuz. Eşya toplarken bulmaca çözerek oyunda ilerleme yapıyorsunuz. Devamlı aksiyon içermeyen oyunda macera dolu sahnelerde yer almaktadır. Game of Thrones fulliçin bu serüveni sindirerek oynamak gerekmektedir. Ancak aksiyon sahnelerinde beklediğiniz tadı almanız pek mümkün olmamaktadır.

   

   

  Game of Thrones Episode One - Iron From Ice İnceleme

   

   

  Oyunda daha çok dinleyeceğiniz konuşmalar sizi akıcı kılacak ve hızlı bir şekilde oyunun içerisinde ilerleyeceksiniz. Ancak grafik olarak çok eksi kalan Game of Thrones Episode One dizi oyuncuların seslendirmesi nedeni ile yine de hayran kitlesini kendinden koparmayacak gibi olmaktadır. 2014 yılında çıkan bir oyuna bu denli grafik yakışmazken oyunun içerisine tek bu sebep nedeni ile tam girememektesiniz. Sadece diziyi izlemenin de verdiği heyecan ile diyaloglara tamamen odaklanarak dizi tadında oyuna devam etmektesiniz.

   

   Game of Thrones Episode One - Iron From Ice İnceleme

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Game of Thrones, Game of Thrones indir, Game of Thrones download, Game of Thrones full

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle