» » Company of Heroes 2 Ardennes Assault İnceleme Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Company of Heroes 2 Ardennes Assault İnceleme Full Download

  Company of Heroes 2 Ardennes Assault İnceleme Full Download

   


   

  Oyunun videosunu ilk izlediğim de direk olarak aklıma COD geldi. Aslında oyunlar arasında benzerlik aramamız pek doğru değil. Sonuçta aynı kategoride yer alan bir oyun ne kadar farklı yapılabilir ki? Ancak yine oyunu Call of Duty benzeri olması nedeni ile birçok kişinin tercih edine emin gibiyim. Öncelik ile Company of Heroes 2 17 yaş ve üzeri olarak piyasaya sürülmüş bulunmaktadır. Sebebi de oyunun hikayesi olmaktadır.

   

  Company of Heroes 2 Ardennes Assault İnceleme Full Download

   

   Company of Heroes 2 Full İndir


   

  Dediğim gibi oyun COD sersinin ilk oyunlarına benzemektedir. Fakat bu oldukça hoş olmaktadır. Company of Heroes 2 indir ile oyuna sahip olma şansınız bulunmaktadır. Kurulum için 30 GB alan isteyen oyun son zamanlarda 50 GB isteyenlerden sonra şaşırtıcı gelmemektedir. Vista ve üzeri Windows sürümlerinde oyunu çalıştırmak mümkün olurken işlemci olarak en az İntel Core2 Dua 2 GHZ gücüne sahip işlemci istenmektedir. RAM olarak 2 GB yeterli olurken grafik olarak üstün bir görselliğe sahip olmaması nedeni ile 512 MB oynamaya yeterli olmaktadır.

  Grafik olarak iyi olmakta fakat 2014 yılının kasım ayında çıkan onlarca oyundan biri olması nedeni ile diğer oyunlara göre düşük kalmaktadır. Fakat bu kesinlik ile kötü olduğu anlamına gelmemektedir. Company of Heroes 2 download 1942 yılında gerçekleşen Rus savaşını anlatmaktadır. Amacımız Almanların ilerlemesini engellemek olmaktadır. Karakterimiz komutanlık mertebesinde olmaktadır.

  Oyunun hikayesi ise bir komutanın savaşın sonrası sorgulaması sırasında hatırladıkları olmaktadır. Oyun ilk seriye göre oldukça gelişmiş bulunmaktadır. Savaş oyunu sevenler için oldukça profesyonel olmaktadır. Ardennes Assault full indir de grafik olarak oldukça püf noktalara önem vermiş bulunmaktadır. Savaş sırasında gerçekleşen her türlü püf noktaya görsellik olarak önem verilmesi oyun sırasında sizi şaşırtarak oldukça fazla keyif almanızı sağlayacaktır.

  Oyunu COD’dan ayıran özellik ile uzaktan yönetim ile savaşı yönetmektesiniz. Yani COD gibi savaşın direk içerisinde bir kişi değil Age Of gibi kuş bakışı yönetim ile karşımıza gelmektedir. Ancak bu daha keyifli bir hal olmaktadır. Company of Heroes 2 savaş sırasında daha birçok ufak ayrıntılar yer almaktadır. Bunlar bazı askerlerin savaşçılarınıza moral vererek savaşı canlandırması gibi olmaktadır.

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Company of Heroes 2, Company of Heroes 2 download, Ardennes Assault full indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle